Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Suur lugu
100 AASTAT ⟩ Eesti esimeses autovõidusõidus kaotas elu õnnetu külakoer «Täna kell 10 hommikul algab Kalevi aiast automobiilide ja mootorrataste võidusõit,» teatas Päevaleht pühapäeval, 28. augustil 1921. See oli esimene võidukihutamine iseseisvas Eestis. Osavõtjatelt küll tagasihoidlik: kaheksa autot ja kaks mootorratast võtsid omavahel mõõtu 150 kilomeetri pikkusel marsruudil Tallinn-Orgita-Rapla-Tallinn. Korraldajaks Eestimaa autoomanikkude ühisus.
Suur lugu
Organism kui õlletehas: inimesed, kelle keha toodab ise alkoholi 2015. aasta detsembris otsustas New Jerseyst pärit Donato Gianotto teha oma pruudile, Michelle'ile, abieluettepaneku. Ta põlvitas naise ette, võttis välja karbikese kihlasõrmusega ja üritas küsida, kas naine oleks nõus temaga abielluma. See ei õnnestunud. Isegi sellisel hetkel oli ta vastupandamatult unine, keel pehme ning sõnad suus keeldusid kuuletumast. «Mäletan, et mul õnnestus küsida: «Kas sinust saab ...,» aga vastust ma enam ei kuulnud,» meenutas Donato hiljem. Ta kukkus otse pruudi ette põrandale ja hakkas norskama.
LISATUD DOKFILM ⟩ Päriselu Tarzan, kes elas 41 aastat džunglis, teadmata midagi naistest või tsivilisatsioonist « Tarzan dans la vraie vie ». Ho Van Lang a vécu dans la jungle pendant 41 ans, il ne savait même pas que les femmes existaient ni ce qu’était le sexe pic.twitter.com/AnqS4WRit7— insta : @Meilleurdetout (@meilleurdetout) June 29, 2021 1972. aastal hukkusid Vietnami sõjas Ho Van Langi ema, õde ja vend. Et sõjast pääseda, põgenes tema isa Ho ja tema vennaga metsa. Poiss kasvas üles loomade ja looduse keskel, tal polnud aimugi naistest, inimtsivilisatsioonist ega sotsiaalsest käitumisest.
Tagasi üles
Back