Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Kuidas toitumisega enda immuunsust tugevdada? 3 toitainerikast kokteili, mida peaksid proovima Immuunsüsteemi eesmärk on hoida meid tervena. Ilma selleta ei suuda organism võidelda väljastpoolt tulevate kahjulike ainetega ega ka kehasiseselt toimuvate kahjulike protsessidega. Mõistmine, kuidas immuunsüsteem toimib ning sealjuures arusaam, kuidas saame enda organismi ise kaitsta, on heaolu ja organismi toimimise seisukohast väga olulised. Rahvusvahelise toitumisettevõtte Herbalife Nutrition eksperdid Linda Patkovska ja Irina Lizun sõnavad, et just toitumine mängib immuunsuse toetamisel üliolulist rolli, kus toitainerikkad kokteilid on suurepäraseks lisandiks immuunsüsteemi igapäevasel tugevdamisel.
Miks on oluline oma immuunsüsteemi eest hoolitseda aasta läbi? Meie immuunsüsteemi panevad igapäevaselt proovile mitmed erinevad tegurid, nagu näiteks valed toitumisharjumused, elustiil ja keskkond. Siiski saame ise oma immuunsüsteemi kaitsmiseks ja aastaringseks toimimiseks palju ära teha. Tervisliku elustiili valdkonnas tegutseva ettevõtte Herbalife Nutrioni eksperdid selgitavad, miks peaks immuunsuse tugevdamisele tähelepanu pöörama aastaringselt ning jagavad praktilisi näpunäiteid enda immuunsüsteemi toetamiseks.
Asi on ametlik - lesbide seks on parim! Keskajal kardeti lesbisid kui nõidust ning peeti parem need ohtlikud olendid kividega surnuks loopida või ära põletada. Täna on märksõna lesbi Pornhubi kõige vaadatum vallatlemise vorm ning selle populaarsus on kasvav. Midagi teevad lesbid väga õigesti. Kinsey Instituudi uuringute kohaselt saab suisa 86% naistest teise naisega hullates orgasmi. Mehe ja naise orgasmitõenäosus on palju madalam jäädes vaid 65% juurde. Siit on mida õppida!

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Kuidas erektsiooni kvaliteeti ja tundlikkust parandada? Peenis on mehe kõige tujukam kehaosa. Kui kallima hellitamise ajal on vaja, et väikemees teek suuri tegusid, vajub tema hoopis unele. Ja kui erektsioon on nii nagu peab, siis kipub ejakulatsioon liiga ruttu tulema. Alkoholiga ei ole peenis sõbrasuhetes. Erektsioonil on ka kombeks ilma kutsumata külla tulla kõige ebasobimatutel hetkedel, nagu näiteks Eurovisiooni laval esinedes või kui esitad tööjuures tähtsat ettekannet kolleegidele.
Eakate seksuaalelu on aktiivsem kui kunagi varem Elame noortele suunatud kultuuriruumis ja infovoos. Mõte vananemisest võib olla hirmutav. Mõte seksivast vanaemast või vanaisast tundub ebareaalne. Sellest ei kirjutata ega räägita. Kõik seksiteemasid käsitlevad väljaanded keskenduvad noortele: millised on parimad seksi poosid, kuidas ära tunda, et kallim petab sind jne. Üks vanusegrupp meie ühiskonnast on seksuaalteemade käsitlusest välja jäänud. 60+ vanuses nauditakse seksi samamoodi nagu 30+. Kohati regulaarsemaltki, kuna laste, karjääri ja majalaenu maksmise mured ei koorma ning elutempo on rahulikum.
Kui otsid kvaliteetset lõõgastust – kõik vajalik maksimaalseks une mugavuseks Kiired ajakavad, rööprähklemise kultuur ja võimalused teha nii palju korraga tänapäeval viib meid eemale kvaliteetsest unest. Tänapäeva 24/7 ühiskond on silmitsi ebapiisava une probleemiga ning halva une kvaliteediga. Uuring näitab, et ebapiisav uni ja selle mõju inimkehale on uskumatult halb, seega peaksime me kõik mõtlema oma puhkamise kvaliteedi parandamise peale iseenda jaoks. Uneeksperdid usuvad, et on vaja teatud põhiasju, et tagada maksimaalne une mugavus öösel, ning selleks, et saada parimat oma unest. Neid on lihtne rakendada ning sageli vaadatakse põhiasjadest mööda, mis võivad teha suure erinevuse – sinu madrats, tekk ning voodikatted.
Millal on parim aeg kohvi joomiseks? Mitmed kohvisõbrad teavad, et kohvitass on põhielement igas hommikus. Kofeiinilaks on hädavajalik enne olulise töö tegemist mis nõuab keskendumist, ja on tõeline nauding pärastlõunal koos sõpradega nautimiseks. Kohvi võib tuua mitmeid eelistusi ja kui sellesse targalt suhtuda, võib saavutada paremaid tulemusi. Sa võid isegi mõelda kohvimasina hankimise peale oma koju, et saaksid pideva ligipääsu selle kasulikkudele jookidele. Kuid kas on olemas aegu, millal oleks vajalik kohvi täiesti kõrvale jätta, või teatud kellaaegu kui kohvi joomine toob rohkem kasu kui muidu? Loe edasi, et saada teada millal on parim aeg oma lemmik kohvi nautimiseks ja millal tuleks see muu joogi vastu välja vahetada.
Kui otsid kõige tõhusamaid logistikalahendusi, vali usaldusväärsed partnerid E-kaubanduse kiire kasv viimase paari aasta jooksul on viinud selleni, et logistika on muutunud mitmete ettevõtete jaoks tõeliseks väljakutseks. Järsk tellimuste arvu kasv innustab ettevõtjaid otsima tõhusamaid lahendusi, et kaubavooge hallata ning mitte ainult tarnijaid, vaid ka logistikapartnereid vastutustundlikult valima. Millal ja millised logistikateenused valida, et jätkata oma äritegevust võimalikult efektiivselt?
10 märki, mis viitavad peatsele sünnitegevuse algusele Kas teadsid, et vaid 5 protsenti lastest sünnib arsti poolt määratud tähtajal? Suuremale osale naistest tähendab see seda, et sünnitegevusele viitavad märgid tuleb ise ära tunda. Ent esimest korda emaks saades pole õrna aimugi, mida oodata või veelvähem, milliseid märke otsida. Seetõttu võid end sageli, eriti just lõpusirgel, leida küsimas, kas üks või teine muutus organismis viitab peatsele sünnitegevusele. Pampers toob välja, millised märgid sellele viitavad.
Suur „Meeleheitel koduperenaiste“ kingisadu! Sony Channel sai 10-aastaseks! Meeleheitlik ei ole tänavu ainult Eesti suvi, vaid tagasi on ka läbi aegade üks vaadatuim sari „Meeleheitel koduperenaised“. Sony Channelil täitus sel suvel esimene suur juubel – tee eestlaste südamesse leiti juba 10 aastat tagasi. Selle erilise sündmuse puhul korraldab kanal sarjamaratoni, et naabrinaistel jätkuks juttu igaks nädalavahetuseks. Lisaks tujutõstvale vaatamisele, jagab sünnipäevalaps välja ka kingitusi. Nimelt jagab Sony Channel oma Facebooki jälgijate vahel välja eksklusiivseid õige sarjafänni komplekte.
Kas emal on beebi kõrvalt töö tegemine võimalik? Millega arvestada? 1.märtsist 2018 jõustus seadusemuudatus, mis võimaldab teenida vanemahüvitise saamise ajal töist tulu kuni pool vanemahüvitise ülempiirist ilma, et vanemahüvitis väheneks. See andis paljudele emadele tõuke beebi kõrvalt tööle asuda. Ka tänavune aasta toob seadusesse muudatusi, mis peaks tööl käimist mõneti lihtsustama - alates 1. juulist saab vanemahüvitise maksmist vastavalt vanema soovile kalendrikuude kaupa peatada ja jätkata kuni lapse 3-aastaseks saamiseni. Selliselt saavad mõlemad vanemad lapsega koos kasvada ning ka tööelu jätkata. Pampers toob välja küsimused, millele eelnevalt mõelda, kui beebi kõrvalt läheb tööle ema.
Sünnitusjärgne periood – raske aeg, millest paljud ei räägi Emaks saada ja ema olla on imeline! Ent emaks saamine võib sageli olla segadusttekitav – ühelt poolt valdab Sind meeletu rõõm oma lapsega kohtumise üle, kuid teisalt oled hirmul ning avastad, et emaks saamise ja raseduse vahel on suur erinevus ning Sulle ei anta mingit kohanemisperioodi! Huvitav on seegi, et teatavat ärevust ja hirmu kogevad ka korduvsünnitajad, kuna naise mälu on imeline – see suudab unustada ja teha seda kiirelt. Pampers toob lugejateni emotsioonid, mis valdavad naisi pärast sünnitust.
Kuidas aidata väikelapsel kohaneda uue beebiga? Kui perre on oodata uut beebit võib suurem laps sellega kergelt leppida, olla ootusärev ning põnevil, kuid mõnikord ei pruugi kõik nii sujuvalt minna ning ilmneda võivad erinevad konkurentsile viitavad tundemärgid – jonnihood, löömine, püksi pissimine, endast kolmandas isikus rääkimine jne. Trotslik käitumine võib välja lüüa ema raseduse lõpus või beebi koju saabumisel. Pampers annab nõu, kuidas olukorraga hakkama saada.
Tagasi üles
Back