Julia Roberts ei poolda ilusüste

Julia Roberts (44)

FOTO: SCANPIX

Julia Roberts ei ole salanud, et ta on proovinud iluhooldusi ja Botoxit, kuid ta jõudis järeldusele, et loomulik vananemisprotsess on parem.

Näitlejanna loobus ilusüstidest, sest ei olnud tulemustega rahul, vahendab geniusbeauty.com. Enim häiris Robertsit, et ilusüstid ei lasknud tal oma tundeid väljendada.

44-aastane näitlejanna eelistab, et ta lapsed saaksid ta näoilme järgi aru, millest ta mõtleb ning kui palju ta neid armastab, sest Botoxi süstijatele on omane pidev üllatunud näoilme.

Ta rääkis ühes intervjuus, et proovis ilusüste, kuid siis oli tal kuid järjest üllatunud näoilme ja see ei meeldinud talle.

«Mul on kolm last, kes peavad teadma ja nägema, mida ma tunnen. See on väga tähtis!» rääkis Roberts. «Ma ei mõista kohut nende üle, kes eelistavad ilusüste, kuid mina pean saama liigutada oma kulme, huuli ja naeratada nii, et silmanurkadesse tekivad kortsud.»

Sarnasel arvamusel on ka Penelope Cruz, kes on korduvalt tunnistanud, et ei karda vananemist, sest tema arvates kajastab iga korts naise näos elus kogetut.