Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

NAISTEJUTUD ⟩ Kuidas unistada nii, et unistused täituksid?

  • Miks me ei oska unistada? Miks pettumus on nii valus?
  • Miks on oskus unistada kolme tähtsaima juhiomaduse hulgas?
  • Kuidas unistada asjad ellu nii, et need tõesti teoks saaksid?
Külas on vapustavad ja vaimukad pokalistid podcastist "Päevapokaal" - Triin Sepp ja Madis Kartau. FOTO: Kristina Herodes

Mis on väga tähtis, aga millest räägitakse kriminaalselt vähe? See on unistamine! Unistamine vajab julgust, arendab loovust ning võtab aega - kui see tähtis töö tegemata jätta, on elu palju raskem, kurvem ja head asjad ei pruugi kunagi sinuni jõuda. Sa ei ole õnnelik oma elus? Äkki oled unistamise unarusse jätnud! Pole hullu, kunagi pole hilja unistama hakata.

Lisaks räägime sellest kuidas on seotud pisarad ja testosteroon ning kes kui palju häält teeb. Arvake ise kus. Nii et äärmiselt olulised teemad toome teieni nagu ikka lustlike kõrvalekalletega, et kuulamine liiga tõsiseks kätte ei läheks.

Külas on Triin Sepp ja Madis Kartau podcastist «Päevapokaal». Saatejuht Kristina Herodes.

Kuula kindlasti ka podcasti «Päevapokaal». Kristina Herodes: «Ma ei tea teisi nii vaimukaid ja julgeid otseütlejaid! Madis ja Triin ei karda midagi, ei väldi ainsatki teemat ega sõna. Ma kuulan, naudin ja naeran tavaliselt pisarateni. Enamik osasid on paremad kui stand-up komöödiad!»

Podcasti Päevapokaal leiad siit!

Ja kohe siit alt leiad kõige värskema osa!

Naistejuttude Kristinkal on külas sõbrad taskuhäälingust Päevapokaal - vasakul Triin Sepp, paremal Madis Kartau FOTO: Triin Sepp
Tagasi üles
Back