Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

VIDEO ⟩ Tallinna moenädala parimatest parimad
Kõik, mida peab teadma Tallinn Fashion Weekist vaid 3 minutiga

Tallinn Fashion Week on jõudnud lõpule. See tähendab nädala jagu etendusi, veerandsaja disaineri looming, rohkem kui tuhat tuliuut komplekti... Jah, seda on palju!

Kuid teeme asja lihtsamaks – siin on moenädala tipphetked kõik koos. Video toob vaid kolme minutiga sinuni kõige vaatamisväärsema osa moemaratonist.

Oma lemmiku toovad välja 13 moeeksperti, kes kõik nägid arvukalt etendusi. Sõna saavad nii moeprofessorid kui ühismeedia staarid, moekaubanduse asjatundjad kui moegurmaanid. Tallinn Fashion Weeki tipphekted toovad välja Anu Saagim, Agne Vaher, Piret Puppart, Allan Roosileht ja paljud teised.

Usu – siia kokkuvõttesse jõudsid vaid disainerid, kes suutsid pakkuda tõepoolest midagi erilist ja üllatavat. Ning ühtlasi saad heita pilgu laval toimunud võimsale vaatemängule.

Tallinn Fashion Week, Mammu Couture etenduse modellid kannavad tuiluut disaini. FOTO: Erlend Štaub/TFW

Selle sügise moenädal oli kui värviline ja ideederikas plahvatus. Disainerid olid kogu koroona aja vaid loomingulist laengut kogunud, et see kõik suurejoonelise tulevärgina lavale lennutada. Vaata kindlasti ja saa ka sina kõigest osa!

Kes särasid kõige kirkamalt moepubliku hulgas?

22. oktoobri parimad riietujad

21. oktoobri parimad riietujad

20. oktoobri parimad riietujad

19. oktoobri parimad riietujad

Tagasi üles
Back