TALLINN FASHION WEEK ⟩ Stilist Svetlana Agureeva: moelaval valitseb floora

Tallinn Design House

FOTO: TFW

Tallinn Design House esitleb neljapäeval, 19. märtsil, Tallinn Fashion Weekil kodumaiste disainerite kevadkollektsioone. Moeetendusel astub üles 11 brändi, mida ühendavad loodusest inspireeritud toonid ja kevadine värskus.

Moelaval esitleb naiselikke vorme Piret Kuressaar Design ja huvitavate värvikontrastidega üllatab Raili Nõlvak. Sügisel Hõbenõela auhinna pälvinud Eve Hanson toob välja tabavad ja modernsed lõiked. Nüüdseks juba ajatu Seasoned Traveler Parka näitab tehnoloogiliste uuendustega ülerõivad. Naiste- ja meestemoodi tutvustavad Marat ja Sangar, esitledes klassikalisi disainijooni, kuid seda uues stilistilises võtmes. Kevadisi värskeid värve esitleb aga pesubränd BonBon Lingerie.

Silver Mikiver, Tallinn Design House

FOTO: TFW

Efektsed ehted valmistas Tallinn Fashion Weeki moeetenduseks Maarja Niinemägi ning Eesti loodusest inspireeritud ehteid esitleb Lummus. Silmapaistvate siidirätikutega üllatab Miurio Accessories.

Uutes toonides nahast käekotte esitlevad aksessuaaribrändid Gerda Retter Design ning Jaana Trauss Design.

Kõiki neid brände ühendavad kevadised toonid, värskus ning looduselemendid. «Floora valitseb maailma moepoodiumitel juba mitmendat hooaega ja Eestis on lõputu novembriilm seda suundumust veelgi aktuaalsemaks muutnud,» kirjeldab etenduse stilist Svetlana Agureeva. «Kuna Tallinn Design House koondab mitmeid disainereid ja me kasutame demonstratsioonidel Eesti brändide rõivaid ja aksessuaare, siis otsustasime kõik ühte siduda meie piirkonnale iseloomulike taimedega.»

Kui soovid näha, kuidas kõik omanäolised brändid kokku kombineeritakse, tule etendust oma silmaga vaatama! Pileti Tallinn Design House õhtule saad soetada Piletilevist või ürituse ajal kohapeal.

Tallinn Design House

FOTO: TFW

Tallinn Design House moeetenduse aitab omanäoliseks teha sisustusbränd Shishi. Õla pani alla ka Põhjala Tehas, kus on loodud Tallinn Fashion Weeki moeetendust toetavad lookbook’i pildid. Jumestust loob modellidele Max Factor.

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week toimub 19.–20. märtsil, piletid on saadaval Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Swissotel, Tallinn

Neljapäev 19.03

18.00 Tim Bluz, Katrin Aasmaa

19.30 Alexanderling, Mammu Couture

21.00 Tallinn Design House, Kirill Safonov

Reede 20.03

18.00 Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui

19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre 

21.00 Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu