See üks mehe omadus, mis naise totaalselt pööraseks ajab!

FOTO: Shutterstock

Naiste seas on üsna tavaline, et domineeriv mees ajab põlved nõrgaks. Miks see nii on ja kas selle taga võiks peituda mõni teaduslik selgitus?

Women´s Healthi sõnul on teooria järgmine: kuna naise kehas on piiratud arv munarakke, on nad potentsiaalse kaaslase suhtes valivad. Varasemast on teada, et ka meie esivanemad eelistasid pigem domineerivaid partnereid – naised tundsid end tugevamate meestega paari heitmisel hoitud ja kaitstuna. Tugevad mehed suutsid hoida oma järglaseid elus ja vaenlaste eest varjul.

Eks oma osa on ka ühiskond mänginud: vaatamata feminismi edusammudele hoiab jätkuvalt meessugu lippu kõrgel. Ka filmides on jätkuvalt populaarne naiste võrgutamine ja muu säärane.

Üldjuhul eelistatakse partnerit, kes kiirgab tugevamat seksuaalenergiat, sest neil on suurem kalduvus võrgutada, mis omakorda tekitab naises seksika ja ihaldusväärse tunde. Partneri domineerimine võtab naiselt kindlasti palju survet maha – saab võtta vabamalt, sest teine hoiab ohje oma käes. Selle nautimises pole midagi halba!