Päevahoroskoop ⟩ 18. veebruar: Kaalud võitlevad ärevusega, Skorpion olgu valmis kriitikaks

FOTO: Shutterstock

Tänased sõnumid tähtedelt just sinu päikesemärgile!

Jäär

Saad õige pisut hinge tõmmata, tempot veidi maha võtta. Tee ära tööd, mis vajavad kainet mõistust ja suutlikkust süveneda.

Sõnn

Pead seoses kodu- ja pereasjadega midagi korda ajama. Kui on vaja saada kelleltki infot, esita küsimusi rahulikul moel.

Kaksikud

Mossitada ei ole mõtet. Kui armastatud inimese seisukohad on sulle vastukarva, siis räägi sellest temaga viisakalt ja kannatlikult.

Vähk

Tuleb pühenduda kohustustele, olgu need siis tööalased või isiklike asjadega seotud. Tegutse kiirustamata ja süsteemselt.

Lõvi

Võimalik, et pead tegema tööd, mis sind küll väga ei köida, ent mille oled lubanud valmis teha. Sul ei ole seda enam kuhugi edasi lükata.

Neitsi

Tõsistel teemadel rääkimist ära edasi lükka, see suurendaks pinget. Võta jutuajamine ette, kui see aga mööda saab, võid kergendatult hingata.

Kaalud

Asjalik tegevus ja süsteemne mõtlemine aitab tasakaalustada ärevat õhkkonda. Näita armsamale, et oled endiselt tema kõrval.

Skorpion

Kui vajad ülemuselt tagasisidet, siis palu tal oma tööle hinnang anda. Ole valmis vastu võtma ka konstruktiivset kriitikat.

Ambur

Sul jagub kannatlikkust. Saad hästi aru, millised on sinu kohustused, ja oled valmis pingutama nende õigeaegse täitmise nimel.

Kaljukits

Kui keegi on sinu suhtes kriitiline, ei tasu seda isiklikult võtta. Tema sõnades võib peidus olla tubli tükk tõtt.

Veevalaja

Parimad sõbrad pole mitte need, kes sulle takka kiidavad, vaid need, kes julgevad olla ausad ja hoiatavad sind ämbrisse astumast.

Kalad

Saad suurepäraselt aru sellest, et mida kauem vastikute tööde tegemisega venitad, seda halvemini ennast tundma hakkad.