14. veebruar: Vähk laiendab silmaringi, Kaladel võib vedada õnnemängus

FOTO: Shutterstock

Tähtede sõnumid lustakaks sõbrapäevaks.

Jäär

Enesetunne võib sõltuda ilmast. Proovi olla tasakaalukas, hoia ennast. Sisepingete maandamiseks tee sporti või liigu looduses.

Sõnn

Ettevaatust rahaasjade ajamisel! Sa ei pruugi realistlikult tajuda, millal ja kuhu on kasulik investeerida, mida osta ja mida ostmata jätta.

Kaksikud

Mida suurema hooga tegutsed, seda enam on eksimisvõimalusi: oled liiga enesekindel ja kipud üle hindama nii võimalusi kui ka jõuvarusid.

Vähk

Kogu infot, laienda silmaringi, tutvu inimestega. Kui võimalik, võiksid väljasõidu ette võtta või külla minna.

Lõvi

Ehk on sulle tähtis pidevalt tõestada, kuivõrd osav võrgutaja sa oled, aga tõsisema suhte loomiseks tuleks endast luua tõsiseltvõetav mulje.

Neitsi

Ilmnevad probleemid partnerlussuhetes. Päev võib tuua konflikte, ent nende järel pilt selgineb, näed täpsemalt, mil viisil tasuks edasi liikuda.

Kaalud

Aktiivse tegutsemise päev, mil tahad teha midagi kodu jaoks. Kui sul on suvekodu, siis ehk on seal enne kevadet vaja midagi korda seada.

Skorpion

Aeg on soodne eeskätt Skorpioni märgi all sündinud meestele, kel tekivad suhted daamidega lihtsalt, justkui iseenesest.

Ambur

On vaja teha muudatusi. Sa tead, millised on asjad ja suhted, mille parim enne on möödas ning millest loobumine annaks sulle uue hingamise.

Kaljukits

Naudi elu, armastust ja ilusaid inimesi enda ümber! Nädalavahetuse ettevõtmised võiks seekord kesta kolm päeva.

Veevalaja

Jõudu on sel nädalal kulunud tohutul hulgal. Kui mingi tähtaja ületanud töö on veel pooleli, võta see kohe hommikul käsile.

Kalad

Äriasjade ajamine sujub ladusalt. Satud õigel ajal õigesse kohta, õnn naeratab sulle. Vedada võib ka õnnemängus.