Nike

Päevahoroskoop ⟩ 6. veebruar. Neitsid hoidku mokk maas, Kaalud aga lähevad kallimaga tülli

FOTO: Shutterstock

Mida lubavad täheseisud tänaseks?

Jäär

Elu on üksjagu ebastabiilne, nii mõnigi asi ei kulge sinu tahtmist mööda. Pead kiiresti reageerima ja plaane käigu pealt muutma.

Sõnn

Sead uusi eesmärke oma huvidest lähtuvalt. On oht, et oled seejuures väga enesekeskne ja jätad teiste vajadused sootuks tähelepanuta.

Kaksikud

Hea aeg organiseerimiseks, uute projektide jõuliseks käimalükkamiseks. Sul on head plaanid ammu olemas, vii need nüüd ellu!

Vähk

Kuu liikumine Vähi märgis toob esile sinu sisemise emotsionaalsuse. Hea, kui saad kellegagi avatult oma tunnetest rääkida.

Lõvi

Mingil üritusel võid kohtuda inimesega, kelle mõttekäigud on õige tavatud. See on õpetlik, ta avab mõnes mõttes sinu silmad.

Neitsi

Ära pühenda kaasinimesi oma rahaasjadesse! Kõik, kes sulle naeratavad, ei pruugi olla head inimesed, neil ei ole vaja sinu eraasju teada.

Kaalud

Tekkida võib konflikte armsamaga ja armukadedust, aga ka põnevaid suhetega seotud arenguid. Võid kohata huvitavat inimest, kes muljet avaldab.

Skorpion

Oled julge ja ettevõtlik. Aeg on soodne selleks, et ammu planeeritud projektid hooga käima lükata. Edusammud on kiired tulema.

Ambur

Ettevaatust rahaasjus! Arvatavasti on sul liiga vähe infot selleks, et olulisi otsuseid teha. Sind püütakse mõjutada, võib-olla isegi petta.

Kaljukits

Tunned, et mõndagi oleks vaja muuta. Nüüd võivad muudatused toimuda, ilma et peaksid selle nimel pingutama.

Veevalaja

Nii sina ise kui ka need, kellega pead kokku puutuma, võivad vigu teha või midagi ära unustada. Alusta ettevõtmisi aegsasti, et hilinemist vältida.

Kalad

Kui töö nõuab ajude ragistamist, tasub sellest tekkiv pinge maha laadida sporti tehes või võtta ette füüsilist pingutust nõudev töö.