Eurolaulu Raadio

Päevahoroskoop ⟩ 28. jaanuar: Kaljukitse hinges tärkab armukadedus, Skorpioni sisemuses aga vallatused

FOTO: Shutterstock

Millised soovitused saadab taevas sulle selle nädala teiseks päevaks?

Jäär

Päev võib tuua põnevaid kohtumisi vastassoost isikutega. Ent põgusaks ja erutavaks kohtumiseks need ilmselt jäävadki.

Sõnn

Võid end tunda pisut ebakindlalt. Sul on raske armastatud inimest usaldada: sind painavad kahtlused, mis röövivad meelerahu.

Kaksikud

Asjaajamine sujub paremini inimestega, kes on sulle isiklikult sümpaatsed. Nendega tuleb viisakas käitumine iseenesest.

Vähk

Rahaasjad ja armastus tuleb lahus hoida! Kui armastatud inimese äriasjadesse pühendad, võib see tekitada kadedust ja paksu verd.

Lõvi

Võib tugevneda omanditunne kallima suhtes. Kipud teda valvama ja kontrollima, muutud ärevaks, kui ta teistega sundimatult naljatleb.

Neitsi

Alateadlikud hirmud võivad takistada suhete loomist. Sinu tähelepanu pälvib kena inimene, kipud aga põdema, et äkki sa ei väärigi teda.

Kaalud

Täna võivad sõbrad-sugulased toppida oma nina sinu isiklikesse asjadesse ja esitada piinlikkust tekitavaid küsimusi.

Skorpion

Tööasju ajades võid kohtuda kena inimesega, kes tekitab sinus salajasi vallatuid soove. Kõhkled ja kahtled, kas huvi välja näidata.

Ambur

Äriasjade ajamine on põnev ja intrigeeriv. Tahad rohkem, kui sul on võimalik saada. Siiski õnnestub olukorrast parim võimalik võtta.

Kaljukits

Armukadedus võib lõkkele lüüa. Inimene, kes sinu kõrval käib, jääb silma teistelegi. Ole uhke ja õnnelik, et sul on nii kaunis kaaslane!

Veevalaja

Ära lase minevikus toimunul varjutada praegust õnne! Ela tänases päevas, veeda aega koos inimestega, kelle seltsis on hea ja vaba tunne.

Kalad

Pinged tööl ei ole ilmselt tingitud tööasjadest, vaid inimestevahelistest suhetest. Ära lase ennast kiskuda intriigidesse.