Eurolaulu Raadio

17 jaanuar: Lõvi elab õnnelikuna hetkes, Neitsi otsib tähelepanu

FOTO: Shutterstock

Tähtede sõnumid selle nädala viimaseks päevaks.
 

Jäär

Kui panustad töösse palju energiat, kipub kodune elu soiku jääma. Lähedased vajavad sinu tähelepanu ja kohalolekut, ära jäta neid unarusse.

Sõnn

Sinuni jõudev info on üllatav ja ajab segadusse. Enne kuuldu põhjal järelduste tegemist veendu, kas juttudel on üldse tõepõhi all.

Kaksikud

Ette võib tulla lahkhelisid äripartneritega, kuid ka pereliikmetega, kui teil on ühine rahakott või varaline vastutus.

Vähk

Ehkki piirangud pole sulle meelt mööda, pead seadustest ja ühiskondlikest normidest piinliku täpsusega kinni pidama.

Lõvi

Oskad rõõmu tunda käesolevast hetkest, ent vaatad ka julge pilguga tulevikku. Hästi edeneb mõttetöö, võib tekkida uusi originaalseid ideid.

Neitsi

Seltskonnas olles vajad palju tähelepanu. Kui sulle tundub, et sind ei märgata, kasutad igasuguseid võimalusi tähelepanu äratamiseks.

Kaalud

Sinu tegutsemine ei pruugi meeldida kallitele kodustele – jäägitult tööle pühendudes jääb sul paratamatult nende jaoks liiga vähe aega ja energiat.

Skorpion

Igapäevane suhtlus võib tuua kokkupuuteid inimestega, kellega pole just lihtne asju ajada. Ole nendega rahulik ja taktitundeline.

Ambur

Ühisvara küsimustes võib tekkida erimeelsusi ja arusaamatusi, probleeme võib tekitada mõne kliendi või äripartneri käitumine.

Kaljukits

Peaksid mõtlema oma kohustustele ja vastutusele, mitte aga niivõrd õigustele. Kui üritad jõuga oma tahtmist saada, kohtad tugevat vastuseisu.

Veevalaja

Ehkki tegutsemissoov ja töötahe on tugev, tuleb osata aega ja energiat mõistlikult jagada ning oma tervist hoida.

Kalad

Mõttetööks sobiv aeg, eriti alal, kus lisaks ratsionaalsele mõtlemisele tuleb kasuks ka kujutlusvõime. Tänu intuitsioonile võid teisi läbi näha.