Päevahoroskoop ⟩ 18. detsember. Vähk kaldub impulsiivoste tegema, Sõnn vaidleb lähedastega

FOTO: Shutterstock

Taevased ennustused tänaseks.

Jäär

Näed uusi võimalusi oma rahaasjade paremaks korraldamiseks. Ärritunud olekus kipud tegema ennatlikke järeldusi ja valesid otsuseid.

Sõnn

Merkuuri ja Uraani kvadraat teeb olukorra pingeliseks. Lahkarvamused lähedastega on kerged tekkima, vaidlused kipuvad kiiresti ägedaks minema.

Kaksikud

Kui tunned, et miski kisub kiiva, peaksid analüüsima eelkõige iseenda tegevust – kas ikka oled käitunud teistega nii, nagu ootad, et sinugagi käitutaks?

Vähk

Kipud tegema impulsiivseid oste, ent tunned emotsiooni ajel omandatud asjadest vaid lühiajalist rõõmu. Hiljem võtab maad kahetsus kulutamise pärast.

Lõvi

Oled tegutsemishimuline, isegi kärsitu. Tahad kiires tempos edasi minna ning sind ärritab, kui teised eelistavad pikemalt mõelda ja samme seada.

Neitsi

Sul on head võimalused julgeid muudatusi ette võtta, ent seda ainult juhul, kui arvestad tulevikku planeerides minevikukogemustega.

Kaalud

Oskad oma arvamust täpselt sõnadesse panna ja leiad õige aja, mil see välja öelda. Nii saavutad selle, et sinu sõnu tõsiselt võetaks.

Skorpion

Ära hoia häid mõtteid enda teada, jaga neid kaaslastega, kes aitavad need plaanideks ja tegudeks vormida.

Ambur

Kõik ei sõltu sinust, nii et ära ponnista selle nimel, et saatuse vastu sõdida. Kui oled valmis õnne vastu võtma, võib see sulle osaks saada.

Kaljukits

Uusi paiku avastades juhtub sinuga mõndagi põnevat. Muuhulgas võib ette tulla huvitavaid kohtumisi vastassoo esindajatega.

Veevalaja

Tahaksid maailma põhjalikult muuta, ent paraku käib see sul üle jõu. Ometi saad maailma pisut parandada, kui alustad iseenda arendamisest.

Kalad

Sinuni jõuab huvitavat infot. Ehk tekib ka võimalus armusuhteid arendada inimesega, kes on varem kättesaamatuna paistnud.