Päevahoroskoop ⟩ 10. detsember. Täiskuu täidab Vähi karika, Kaljukits on egoistlik ja paindumatu

FOTO: Shutterstock

Ja mis juhtub täna?

Jäär

Võid tunda, et nii kodus kui ka tööl on pingeline. Kui väga sa ka ei tahaks olukorda kontrollida, kõike sa lihtsalt ei suuda enda peale võtta.

Sõnn

Ole ettevaatlik liikluses, pane erilist rõhku turvalisusele, juhul kui viibid kodukandist eemal. Vali hoolega sõnu, hoidu teisi solvamast.

Kaksikud

Pole õige aeg suuremate väljaminekute tegemiseks, millegi müümiseks või ärialaste kokkulepete sõlmimiseks.

Vähk

Täna õhtul toimub täiskuu kulminatsioon Vähi märgis, mille mõju tugevdab kuuvarjutus. Pole ime, kui emotsioonide karikas triiki täis saab.

Lõvi

Minevikus saadud kogemus võib täna tegutsemist segada. Kunagised ebaõnnestumised tulevad meelde. Väldi vigade kordamist!

Neitsi

Keegi lähedastest sõpradest ei pruugi olla sinuga ühel meelel. Tunned end ehk reedetuna, aga pead tõdema, et teisel on õigus oma arvamusele!

Kaalud

Isegi kui sul on väga kindel plaan, kuidas tööasju ümber korraldada, ei maksa seda täna ülemustega arutama minna.

Skorpion

Mida rohkem uudiseid vaatad või poliitilisi artikleid loed, seda rohkem ärritud. Paraku tuleb tõdeda, et maailma muutmiseks sinu jõust ei piisa.

Ambur

Ühisvaraga seotud probleemid võivad tõusta tähelepanu keskpunkti. Asjad vajavad vaagimist ja arutamist, rahulikku meelt.

Kaljukits

Suhete vallas võib tekkida ebakõlasid. Kipud olema egoistlik ja paindumatu, ootad teiselt, et ta käituks sinu tahtmist mööda.

Veevalaja

Ilmselt on tööd kohutavalt palju. Pead pingutama, et kõigega valmis jõuda. Suhtlus kolleegidega kisub pingeliseks.

Kalad

Kui oled lapsevanema rollis, võivad armsad-kallid musirullikesed sulle omajagu peavalu tekitada. Nad nagu ei kuulekski sind!