3 väikest aksessuaari, mis muudavad su hoobilt efektseks

FOTO: CAITLIN OCHS/REUTERS

Pühade ajal uute peoriiete jaoks priisata pole sageli võimalik ega ka vajalik,  sest need kolm pilkupüüdvat aksessuaari annavad igale välimusele jõuluhõngu.  

Koloriitne vöö

Marion Cotillard rabas Cannes'is taas kord oma välimusega. Valge pükstüki muutis aga elegantseks silmatorkavalt lai must vöö, tuues peenikese piha kaunilt esile. Vööga annab jõuluriiete juures lõputult mängida: vali kas imposantne lehv, sätendavad elemendid või kirgas värv. Eriti moodsad naised kannavad vööd enesekindlalt ka bleiserite ja mantlite peal.

Marion Cotillard monokroomses outfit'is.

FOTO: VILLARD/NIVIERE/SIPA/VILLARD/NIVIERE/SIPA

Punased kingad

Klassikalised jõuluvärvid on punane ja roheline. See on piisav põhjus, et eelistada oma halli või musta kontorikostüümi juurde punaseid kingi. Sa võid valida väga lihtsad punased papud — aga kui esindad veidi šikimat streetstyle'i, eelista väärikaid statement-kingi. Jõulukingamaterjalidest tulevad kõne alla ka samet ja veluurnahk. 

Punased kingad muudavad halli argipäeva eriliseks.

FOTO: PIXELFORMULA/SIPA/PIXELFORMULA/SIPA

Hõbedane peavõru

Sätendav peavõru ei muuda üksnes iga soengu suursuguseks, vaid hüüab kaugele: jõulud on käes! Ka pärlitega juukseehted või lipsudetailid on pühadeks nagu loodud. Ülimalt pidulik näeb hõbevõru välja just sellisel kujul — nagu Charlize Theroni juustes — ülespandud soengus, kergetesse lainetesse suubudes, kirjutab Freundin. 

Võib-olla on hõbedane peavõru ainus, mida sa nendeks jõuludeks vajad?! Vähemalt moe vallas.

FOTO: Jason Merritt/AFP