Eesti Muusikaauhinnad 2020

Hotelliomanikud kurdavad: inimesed on hakanud tubadest seda üllatavat (ja suurt) asja pihta panema

FOTO: Shutterstock

Sa võid ehk arvata, et teepakikeste ja šampooni hotellitoast kotti libistamine on okei, aga millal tuleb piir ette?

Mõne jaoks on juba susside varastamine liig mis liig, kuid ilmselt me kõik oleme ühel nõul selles, et madratsi varastamine on absoluutselt üle piiri. Kuid tuleb välja, et seda juhtub.

Wellness Heaveni korraldatud küsitlusest tuli välja, et 4,2 protsenti hotelliomanikest on pidanud tegelema haihtunud madratsi probleemiga.

Muidugi ei mahu madrats kohvrisse, nii et sellega ei saa just eriti lihtsalt majast välja. Selgub, et vargad on kasutanud teeninduslifte ning hiivanud madratsid öö varjus.

Küsitlusest selgus, et kõige armastatumad esemed, mida hõlma alla pistetakse, on rätikud, hommikumantlid, riidepuud, pastakad, kosmeetika ja isegi patareid. 7 protsenti vastanutest ütles, et neilt on pätsatud elektripirne ja 9,1 protsenti on ilma jäänud telekapultidest. Ebatavalisematest asjadest, mis on kaduma läinud, toodi välja klaver ning ukselt toanumber. Austrias Saltzburgis haihtusid aga õhku saunalavad. Vargust märgati alles siis, kui üks klient kurtis, et seistes on väga ebamugav saunas lõõgastuda.

Tagasi üles