Eesti Muusikaauhinnad 2020

10. detsember. Veevalaja olgu rahadega ettevaatlik, Vähk aga mingu trenni

FOTO: Shutterstock

Mida toovad tähed tänaseks?

Jäär

Muutuvad olud mõjutavad sinu rahalist seisu. Kõik ei saa enam vana viisi jätkuda, pead tegema tarku käike ja oma seniseid plaane ümber mängima.

Sõnn

Näed suhetes uusi võimalusi. Ent praegu ei ole sa just parim inimesetundja ja võid teiste signaalidest valesti aru saada.

Kaksikud

Kui sul on midagi pooleli jäänud või oled kellelegi liiga teinud, saad nüüd oma pahateod heastada. Pärast seda tunned end parema inimesena.

Vähk

Tahad tegutseda, kusjuures kindlasti vajad füüsilist koormust – tee siis korralikult sporti või murra teha tööd, mis jõudu nõuab.

Lõvi

Võib tekkida ootamatuid võimalusi. Need tuleb ära kasutada, ent riskides võid eksida ja hiljem avastada, et kiiruga tehtud otsus polnud õige.

Neitsi

Näib olevat häid väljavaateid uute suhete arendamiseks, ent on segavaid asjaolusid, mida sa ei märka või lihtsalt ei taha märgata.

Kaalud

Rahalised tehingud võivad väga edukalt õnnestuda – märkad oma võimalusi ja kasutad neid kiiresti, leiad käigu pealt nutikaid lahendusi.

Skorpion

Kiirustada pole mõtet, liigu mõõdukal sammul. Kõike ei ole võimalik kohe saada, tuleb olla kannatlik ja oodata õiget aega.

Ambur

Arvestada tuleb sellega, et reaalsustaju pole kõige parem, seega pole mõistlik sõlmida olulisi kokkuleppeid või teha äritehinguid.

Kaljukits

Küllap tiheneb sinu suhtlus töökaaslastega, mistõttu veedad tööl märksa rohkemgi aega kui kodus. Ära unusta neid, kes sind õhtul ootavad.

Veevalaja

Ole rahaasjus ettevaatlik. Arvatavasti on sul liiga vähe informatsiooni selleks, et olulisi otsuseid teha. Kõik nõuandjad ei pruugi olla pädevad.

Kalad

Fantaasia on hea, loominguline tegevus võib olla viljakas, ent tähtsate asjade otsustamiseks pole sa parimas vormis.