Päevahoroskoop ⟩ 6. detsember: Kaljukits on täis tahtejõudu, Vähi ellu ilmub eriline inimene

FOTO: Shutterstock

Mida lubavad tähed tänaseks?

Jäär

Seltskondlik suhtlus elavneb. Kohtumised vanade tuttavatega toovad meeldivaid emotsioone. Keerukates olukordades tasub nõu küsida eelkõige neilt.

Sõnn

Võid tunda igatsust inimese järele, kes sind armastaks ja toetaks. Isegi kui sinu kõrval on partner, kipub tunduma, et ta ei mõista sind olulistes asjades.

Kaksikud

Pealtnäha oled seltskondlik ja naeratad kõigile sõbralikult, ent sisimas võivad sind vaevata kahtlused ja kõhklused.

Vähk

Aeg võib sinu ellu tuua kellegi, kes erineb varasematest tuttavatest ja avaldab sulle juba esimesel kohtumisel tugevat muljet.

Lõvi

Sinu soovid on suured ja ootused partnerile kõrged, ka võib pead tõsta armukadedus. Mõtled eelkõige iseendale, kuid kallima vajadustega on keerukam arvestada.

Neitsi

Lahtised otsad tasuks kokku sõlmida ja panna lõplikult paika plaanid, mis sul juba mõnda aega meeles on mõlkunud.

Kaalud

Rahaasjus võid olla vägagi edukas juhul, kui sinu kõrval on usaldusväärne äripartner. Õnnestub sõlmida lepinguid, mida oled kaua ette valmistanud.

Skorpion

Võib tulla nii võimalusi tulutoovate ärisuhete arendamiseks kui ka arenguid armusuhetes. Pole välistatud, et leiad uue armastuse.

Ambur

Kui oled julge ja otsustav ning suudad end pöördelistel momentidel maksma panna, kroonib sinu tegemisi suur edu.

Kaljukits

Sul on väga palju tahtejõudu. Selle toel oled võimeline hakkama saama asjadega, mida teised sinult oodatagi ei oska.

Veevalaja

Oled keskendunud karjäärile. Suudad ka isiklikud võlud osavalt mängu panna, et olulistele isikutele muljet avaldada ja seeläbi oma tahtmist saavutada.

Kalad

Oled keskendunud karjäärile. Suudad ka isiklikud võlud osavalt mängu panna, et olulistele isikutele muljet avaldada ja seeläbi oma tahtmist saavutada.