Eesti Muusikaauhinnad 2020

6 märki, et kohtingukaaslane uurib, kas oled abielumaterjal

Oot-oot, kas tegemist oli intervjuu või kohtinguga?

FOTO: Amy Hirschi on Unsplash

Kas tema jaoks on tegemist lihtsalt kohtinguga või üritab ta hinnata sinu sobivust abieluks? Siin on mõned tähelepanekud, mis viimasest kavatsusest märku annavad.

1. Ta küsib, kus sa näed ennast 5/10/20 aasta pärast.

...ja teeb seda enne, kui on küsinud näiteks sinu hobide või sünnikoha kohta. Kui tundub, et sa oled kohtingu asemel hoopis karjäärinõustaja juurde sattunud ning kaaslane räägib juba oma palganumbritest ning uurib sinu omade kohta, siis parem hakka silmadega kõige lähemat väljapääsu otsima.

2. Kohtingu lõppedes tunned, et ei saanud tema kohta midagi teada.

Selle asemel tead sa väga palju tema erinevate sõprade kohta, kes on abielus, kihlunud, plaanivad kihluda või üritavad parasjagu lapsi saada.

3. Ta keskendub minevikule ja tulevikule, ent mitte olevikule.

Tal pole aimugi, mida sa igapäevatööna teed, kuid peale kohtingu lõppu on sul tunne, nagu oleksid just psühholoogi kabinetist välja astunud. Ilmselt üritas su kohtingukaaslane hinnata, kas sinu minevikuprobleemid ning tulevikusihid sobivad tema omadega kokku. Aga noh, hea teada, et nüüd oma emaga paremini läbi saab, kui kunagi varem.

4. Ta küsis su vanemate abielu kohta juba esimeste jookide ajal.

Lisapunktid selle eest, kui ta on õhtu lõpuks suutnud sind viia arutlemiseni, et mis tegelikult valesti läks ning miks nad ikkagi lahutasid.

5. Ta uurib, milline on su seis õppelaenu ning teiste finantskohustustega.

Ühesõnaga, ta üritab aru saada, kui vastutustundlik sa oled. Või paremal juhul tahab ta sulle sponsoriks hakata ning need sinu eest kinni maksta. (Aga kui jutt läheb juba elukindlustusele, siis parem jookse!)

6. Ta tahab tingimata teada, kui pikad olid sinu eelnevad suhted.

On normaalne, kui ta uurib lühidalt, et milline su eelmine suhe oli. Aga olukord on hoopis teine, kui ta tahab teada ka seda, kellesse sa põhikoolis armunud olid või soovib lahata süvitsi sinu eelmise suhte valestimineku põhjuseid, vahendab TheFrisky.

Tagasi üles