Frustreeritud noor naine: peigmees ei ole nõus päevade ajal seksima

FOTO: Shutterstock

Psühhoterapeut Pamela Stephenson Connolly vastab väljaandes The Guardian noore naise murekirjale, mille teemaks on seks päevade ajal. 

«Ma olen 24-aastane naine. Olen oma praeguse peigmehega juba pikalt koos olnud ja meil on imeline seks. Probleem seisneb aga selles, et minu peigmees ei ole nõus seksima, kui minul on parasjagu menstruatsioon (teda häirib veri). See on äärmiselt frustreeriv, sest just päevade ajal on minul jällegi tohutu seksinälg! Kas on ebamõistlik oodata, et ta taluks selle «segaduse» lihtsalt ära? Minu eelmisele peigmehele ei olnud see kunagi probleemiks.»

Mis puudutab füüsilist lähedust, siis erinevatel inimestel on erinevad vaated, tunded ja piirid. Sageli ei ole need läbiräägitavad ning on ütlemata oluline, et partnerid austaksid üksteise piire. Kui sinu partner ei soovi päevade ajal penetratiivset seksi, siis ei ole mõistlik talle seda peale suruda. Kindlasti suudad sa leida mõne muu viisi, et mõlemad osapooled saaksid rahuldatud. Näiteks erootiline vestlus, puudutamine, massaaž, rollimängud või seksleludega mängimine. Luba talle, et austad tema piire ning selgita, et tahaksid päevade ajal teisi erootilisi võimalusi katsetada. Te võite mõlemad positiivselt üllatuda, kui palju on teil selles vallas veel avastada.

Tagasi üles