Kurb, aga tõsi: 8 mitteverbaalset märki sellest, et sa ei meeldi mehele

FOTO: Shutterstock

Oled kuulnud ütlust, et teod räägivad valjemalt kui sõnad? Sama kehtib kehakeele kohta. Järgnevad vihjed annavad mõista, et mees on romantilist huvi sinu vastu kaotamas.

Silmkontakti puudumine

Teadusuuringud kinnitavad, et meile meeldib vaadata silma neile, kes meile siirast huvi pakuvad. Kui mees sinuga silmkontakti ei otsi ning pöörab pilgu alati kõrvale, on huvi läinud.

Füüsilise kontakti puudumine

Teatud füüsilised vihjed nagu näiteks käte hoidmine või käe ümber piha või jalale asetamine annavad teistele märku sellest, et kaks inimest on omavahel lähedased. Kui mees sinuga sellist kontakti ei otsi, siis pole mõtet väga ootama ka jääda.

Võltsnaeratus

Vaata, kas su partner naeratab ainult suuga või ka silmadega. Viimasel juhul peaksid silmanurkadesse tekkima naerukortsukesed. Võlts naeratus on märk sellest, et on aeg alla anda.

Kannatamatuse märgid

Kui me pole oma seltsilisest huvitatud, hakkame endalegi teadmata seda füüsiliselt väljendama: näiteks pearaputustega, ägedate žestidega või kiirkõnelemisega. See kõik tähendab, et mees pole huvitatud oma aja kulutamisest sinu peale.

Keha asend

Tavaliselt positsioneerime end huvitava inimese vastu, nagu peegli. Samuti aimame järele tema liigutusi. Kui mees püsib sinu küljel ning peab sinuga rääkimiseks pead pöörama, siis otsi vestluskaaslane, kes sind rohkem hindab.

Hääletoon

Pehme ja lõõgastunud või karm ja käre? Kui mees on sinust huvitatud, peaks ta sinuga rääkima soojal ja hoolival toonil.

Ringivahtimine

Kõik muu selles ruumis on põnevam kui sina - teised inimesed, mööbli paigutus, lae värv ja muidugi kuti telefon. Tõenäoliselt ei pane ta isegi tähele, kui sa minema jalutad.

Näoline asümmeetria

Asümmeetria tähendab negatiivseid emotsioone, nt ebameeldiv üllatus või skeptilisus. Kui meie emotsioonid on soojad ja siirad, väljendavad seda näopooled võrdselt.

Tagasi üles