Eesti Muusikaauhinnad 2020

Unusta individuaalne eripära: moemaailma kuumim trend on kaksikud!

FOTO: mikechalmers.co.uk

Moemaailma vaibumatus konkurentsimelus ihkab iga modell eripära, mis teda kõigist teisteks eristaks, kuid nüüd tuleb välja, et kellegagi äravahetamiseni sarnanemine on moemaailma uus kuumim trend!

Eelmisel nädalal tekitasid moelavadel furoori 25-aastased Saksamaalt pärit kaksikud Inka ja Neele Hoeper, kes kandsid V&A muusemis keskkohast kokkuõmmeldud Elizabethi-aegset kleiti. Neiud rääkisid väljaandele Daily Mail, et on üksteisega nii lähedased, et kumbki pole kunagi isegi kellegagi kohtingul käinud, kuna tunnevad, et just õde on kõige õigem kaaslane eluks. 

«Paljud peavad meid veidrateks. Meie kehad liiguvad koos, me mõtleme ühtemoodi, me lõpetame üksteise lauseid ja tihti näeme isegi samu unenägusid,» kirjeldavad neiud kaksikukogemust. 

FOTO: thesun.co.uk

Inka ja Neele pole aga sugugi ainsad, kes on võitnud nii moelavade kui ka fännide südamed. Tutvustame veel viit kuulsat ja kurikuulsat kaksikupaari. 

Elisha ja Renee Herbert

FOTO: news.com.au

20-aastased austraallannad said moemaailmas tuntuks kõigest kaks aastat tagasi, kuid selle lühikese ajaga on nad kogunud Instagramis ligi 3 miljonit fänni. Neiud pole tegelikult kaksikud, vaid hoopis kolmikud - kolmandaks on neil vend, kes pole aga modellitööst ja -elust just vaimustuses ning hoiab seetõttu madalat profiili.

Kelsey ja Baylee Soles

FOTO: dailymail.co.uk

23-aastased neiud on pärit Lõuna-Carolinast ning modellikarjääre alustasid nad eraldi. Pariisis Saint Laurenti modellide otsingul nähti neid aga koos ning lahutamatu karjäär oligi sündinud.

Andrea ja Brittany Brooks

FOTO: Pinterest

Mõlemad naised on moe- ja ilumaailmas vägagi tuntud, kuid pigem eraldi töötades. Koos neid tihti ei näe. Andrea on ka pisut tegusam ning lisaks Instagrami kontole eksponeerib end ka omanimelises Youtube'i kanalis.

Gülcan ja Sahinur

FOTO: famousbirthdays.com

Identsed kaksikud jagavad Instagrami kontot ning nende motoks on «Kui suudad sellest unistada, suudad selle ka teoks teha!». Tüdrukud postitavad peamiselt soenguõpetusi ning inspireerivaid riietuspilte.

Shannon ja Shannade Clermont

FOTO: Pinterest

Praegu 25-aastased neiud alustasid modellitööga juba 14-aastaselt, kuid tõelise tuntuse tõi neile koostöö Kanye Westiga mehe spordijalatsite reklaamikampaanias.