Just need on parimad hetked masturbeerimiseks!

FOTO: Shutterstock

Võrratu tegevus, millel on ainult suurepärane mõju kõigile: parandab verevoolu, uputab sind endorfiinidesse, leevendab stressi, tõstab enesekindlust ja hoiab sinu seksuaalsuse erksana. Iga hetk on masturbeerimiseks hea, aga mõni lausa parim!

Whimn jagab meiega viit parimat hetke masturbeerimiseks:

Enne tööleminekut

Üks tavaline hommikurutiin näeb ette dušši, hommikusööki, kohvi, hambapesu ja uksest välja tormamist. Pane aga paar minutit kõrvale ja võta iseennast ette. Hommikune sooloseks häälestab sind eesseisva päeva eel positiivsemale lainele.

Keskendumisprobleemide korral

Kui tunned, et ei suuda oma tegevusele enam keskenduda, on aeg masturbeerida. See on nagu lihtne meditatsioon, mis aitab ajul rahuneda ja lõõgastuda ning pärast seda oled oma toimetustes tõhusam kui enne.

Kui tuju on nullis

Mis kell ka poleks ja mis su tuju ka rikkunud poleks - nüüd on õige aeg ise oma tuju turgutada. Orgasmi saamine vallandab kehas dopamiini, mis suurendab sinu rõõmu- ja rahulolutunnet ning hea tuju ongi tagasi!

Päevade ajal

Masturbeerimine on väga hea viis leevendamaks menstruatsiooniga kaasnevaid krampe ja kõhuvalu. Orgasm lõdvestab lihaseid ning mõjub loomuliku valuvaigistina.

Enne magamaminekut

Mõnedel inimestel aitab uinumiseelne orgasm paremini uinuda ja seega tasub ka sul seda proovida. Põhjus peitub taas orgasmi lihaseid lõdvestavas mõjus, mis aitab uinumiseks vajalikku lõõgastumist saavutada.