Eesti Muusikaauhinnad 2020

Sodiaagisaladused. 3 tähemärki, kelle algav nädal lennutab seitsmendasse taevasse

FOTO: Shutterstock

Päike on viimaseid päevi Kaaludes ja sügis on ametlikult kätte jõudnud. Õhk on jahe, õhtud pimedad, loodus viimaseid nädalaid värviline. Sa tunnetad, et on aeg lasta minevikust lahti ja leida harmoonia praeguses hetkes.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

See muutus võib mõnede jaoks olla magusvalus, kuid teiste jaoks oodatud. Sa võid selleks valmis olla või mitte, aga muudatus juhtub igatahes. Päike liigub Skorpioni tähemärki 23. oktoobril. Skorpion on kirglik, salatsev, isegi üleloomulik – enam pole ruumi millekski, mis on pealiskaudne, kuna Skorpion igatseb sügavust, autentsust ja müstikat. Ära jääb small talk ja Kaaludel iseloomulik koketeeriv nügimine. Kui Päike on Skorpionis, on aeg oma tunnete osas tõsiseks muutuda. Kui su päikese- või tõusumärk on veemärk, siis sul veab, kuna algav nädal on hea just nende kolme sodiaagimärgi jaoks.

Kui sulle valmistab mõte Päikese liikumisest Skorpioni märki rõõmu, siis ilmselt rõõmustab sind väga ka see, mis universumil järgmiseks plaanis. Täna moodustab armastuse ja ilu planeet Veenus liidu unistava, kaastundliku ja loomingulise Neptuniga. See valgustab meie elu ereda romantilise kumaga ning aitab igapäevaellu integreerida midagi maavälist. Sul on kergem teistega kontakti leida ja valida lahkus külmuse asemel. Hiljem, kui Veenus võimsa Pluutoga sekstiili moodustab, tunned sa iha oma suhteid tugevdada, jõuda sügavamatele tasanditele ja liikuda armusuhetega järgmistesse etappidesse. On aeg jagada oma tõde ning avada oma süda, et saaksid läbi inimläheduse paraneda.

Skorpioni võimu alla ei liigu me vaikselt ja märkamatult. Pigem saadab meid pidev saluut. Kuu loomine leiab 27. oktoobril aset just Skorpionis, mis saadab läbi universumi laineid ja võnkeid, tagades, et miski pole nii kui näib.