Kas arvad ära, mida mehed voodis kõige rohkem tahavad?

FOTO: Shutterstock

Laialt on levinud arvamus, et mehi huvitab voodis ainult nende enda nauding. Nüüd on aga teadlased kinnitanud, et kõige tähtsam tegur mehe rahulduse juures on hoopis naise orgasm.

Uuringu taga on Michigani ülikooli teadlased, kes korraldasid katse 810 mehega. Mehed jaotati kahte rühma ning kumbki rühm sai ülesandeks lugeda läbi üks erootiline jutuke. Ühe rühma jutus sai naistegelane orgasmi ja teise rühma jutus mitte. Pärast lugemist paluti osalejatel hinnata omaenda maskuliinsust ja seksuaalset võimekust. Mehed, kes lugesid «õnneliku lõpuga» jutukest, hindasid end mehisemateks ja voodis võimekamateks.

Võid täiesti kindel olla, et ka sinu kallim tahab sulle parimat, sealhulgas üle mõistuse häid orgasme. Paraku kipuvad mehed näpunäidete küsimise asemel pigem eeldama. Seega ei ole otseselt tema süü, kui tema pingutused jäävad kõigest keskpäraseks. Haara ise initsiatiiv ja ütle (või näita) talle, mida sa täpselt soovid. Elustiiliajakirjanik Michael Castleman, kes on oma karjääri jooksul saanud palju kirju meeslugejatelt küsimusega, kuidas naisi voodis õnnelikuks teha, toob välja ka mõned meeste pähe juurdunud valearusaamad, mille kummutamiseks võiksid valmis olla.

  • Enamik mehi alahindab kliitori stimuleerimise tähtsust. Muidugi on suudlused, kaisutused, rindade silitamine ja vahekord ise ka nauditavad, kuid mehed tihti ei tea, et orgasmi puhul mängib suurt rolli just kliitor. Juhi järgmisel korral oma partneri tähelepanu sellele ning näita talle täpselt, kuidas sa soovid, et ta sind puudutaks.
  • Paljud mehed on ka eksiarvamusel, et naise orgasmiks piisab lihtsalt suurest peenisest. Selle müüdi tekkepõhjust võib pidada pornofilmindust, mis on jätnud mulje, et naised ei vajagi enamat. Tegelikkus on muidugi see, et suur peenis võib hoopis tekitada ebamugavustunnet, samuti peab olema ettevaatlik tõugete tempo ja asendi valikuga. Selgita oma mehele, et oluline pole mitte mootori suurus, vaid see, kui kaugele ta sind viib.
  • Veel üks levinud valearusaam seisneb selles, et meeste arvates peaks seks kestma terve igaviku, et see naisele hea oleks. Isegi lauludes räägitakse «öö otsa kestvatest armumängudest». Tegelikkuses on väga pikad vahekorrad mitte ainult tüütud, vaid lõpuks ka valusad. Seega jaga mehega saladust, et seksiks pole tarvis leida seitset tundi korraga, vaid piisab ka kümnest minutist. Eeldusel, et sa oled temaga juba jaganud, mida sa soovid, et ta voodis teeks.
  • Mehed kipuvad ka arvama, et kui nemad on eelmänguga õigesti toime tulnud, siis ei ole libestit vaja. Tegelikult on see ju asi, mis võiks alati käepärast olla, sest naise erutust mõjutavad veel paljud tegurid, sealhulgas stress, hormonaalne tsükkel, tervis. Ütle oma kallimale, et libesti kasutamine muudab initiimpiirkonna palju tundlikumaks ja stimulatsioonile vastuvõtlikumaks ning vaevalt et ta seda proovida ei taha!

Mehed pole aga ainsad, kes oma partneri orgasmi väärtustavad. Saksa teadlased küsitlesid 240 heteroseksuaalset naist ning enamik neist hindas oma seksuaalpartneri orgasmi väga tähtsaks omaenda rahulduse jaoks. Seega saab öelda, et nii mehed kui ka naised naudivad seksi palju rohkem teades, et see on nauditav ka nende partnerile.

Tagasi üles