Nike

Veame kihla: niimoodi pole keegi sulle lapseootuse uudist serveerinud

FOTO: Shutterstock

Lapseootusest teada andmine perele ja sõpradele on väga eriline hetk, mistõttu tulevased lapsevanemad valivad seda suure hoolega. Üks naine leidis aga täiesti enneolematu viisi, kuidas oma rõõmusõnumit jagada.

Nimelt tegi kõnealune naine sündmuse tähistamiseks tordi, millele kirjutas glasuuriga peale «We're pregnant« (e.k. - «Me oleme lapseootel») ning kaunistas tordi kasutatud rasedustestiga, mis tema lapseootust kinnitanud oli.

Naine tegi oma loomingust muidugi pilti ning jagas seda Snapchatis, kus seda märkas üks ameeriklanna, kes postitas selle omakorda Facebooki gruppi Well That's Certainly A Cake Wreck, kus naerdakse ebaõnnestunud tortide üle. Kuna grupi reeglid näevad ette humoorika käki autori anonüümsuse säilitamist, et vältida isiklikke rünnakuid, ei ole teada, kes see õnnetu naine täpselt on, kes grupile silma jäi.

Postitaja ise kommenteeris pilti lausega: «Sa sõna otseses mõttes pissisid selle pulga peale, aga muidugi pistsid selle koogi otsa.» Paljud olid šokeeritud sellest, et tulevane ema kaunistas tordi kasutatud rasedustestiga ning pidasid seda pehmelt öeldes ebahügieeniliseks. Üks kommenteerija leidis, et isegi kui testipulk sai ära loputatud ja sellele kork tagasi pandud, ei peaks ükski asi, mis sinuga tualettpotil kaasas on käinud, toidu sisse jõudma. 

Ebatavaline kaunistus ei olnud aga ainus, mis kommenteerijaid häiris. Mitmele kasutajale ei meeldinud ka uudise sõnastuses kasutatud meie-vorm, sest rase saab olla ikkagi ainult naine. 

Vaata pilti ja otsusta ise, kumb on hullem - kasutatud rasedustest või meie-vorm.

FOTO: Well That's Certainly A Cake Wreck