Eesti Muusikaauhinnad 2020

TÄNA LAVAL! Vilve Unt sunnib kõik moefännid suusatama
TFW. Näe enne teisi!

Vilve Unt Promenade

FOTO: Disainerid ja sõbrad

Eesti moemaastikul ainulaadse stiilitaju ja tuhmumatu ulakusega silma paistev vanameister Vilve Unt paneb sel sügisel kõik moefännid suusatama. Kes mäest alla lasta ei julge, siis üks seksikalt soe kootud mantel kulub küll igaühele ära! Tuliuus kollektsioon kannab nime «APRÉS-SKI». Loe autori enda mõtteid, kust moeideed pärit on. Vilve kollektsiooni näeb täna TFW laval kell 18.

Kui on olnud võimalus üle 40 aasta moemaailma sõnumeid mällu talletada, siis tähendab see vabadust teha valikuid. Mälu on lõputu varasalv, parem kui Google’i  otsing, sest see info on minu nägu!

Uus PROMENADE nime all loodud moekollektsioon kannab nime «APRÉS-SKI» ehk pärast suusatamist – nii on hakatud rahvusvahelises moeajakirjanduses nimetama riietust, mida kantakse pärast suusatamist. See on soe ja mugav, ei lase maha jahtuda ega külmetuda, ühtaegu aga värvikas, lõbus ja dekoratiivne.

Vilve Unt Promenade

FOTO: Disainerid ja sõbrad

Leidsin selle sõnapaari ja seletuse 1972. aasta Silueti moeleksikonist, Tallinna Moemaja ajakirjast ehk kunagisest Eesti naise moepiiblist, mis on lõputu inspiratsiooniallikas  tänapäevalgi,  ja mille moesõnumit võib tõena tõlgendada ja järgida ka antud ajahetkes.

Mälusoppidest väljavõlutud ideede killud ehk nostalgiline pilguheit aastate taha iseloomustabki uut kollektsiooni ja annab turvatunde mustrite ja materjalide miksimiseks. Kudumitest on saanud moerõivad, mida täiendavad viigiga retuusid ja lehvivad pluusid, külma kaitseks soojad püksid ja pikad seelikud.

VAATA Vilve Undi etendust Tallinn Fashion Weekil, kolmapäeval: 18.00

Vilve Unt Promenade

FOTO: Disainerid ja sõbrad

Tagasi üles