Tallinn Fashion Weeki piletimüük ja publikuhääletus on alanud

FOTO: Tallinn Fashion Week

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab sel sügisel aset 16.-19. oktoobril ning esitleb kodumaist moodi juba seitsmeteistkümnendat korda. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale üle 20 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese TFW raames üle Kuldnõela auhind.

Tänasest on võimalik soetada pileteid sügisesele Tallinn Fashion Weekile, mis toob 16.-19. oktoobril Kultuurikatlasse värske sügismoe ning kodumaise moeloome vaieldamatud tipud. Seekordsel moenädalal astub publiku ette 23 disainerit ja moebrändi, nende hulgas ka tänavused Kuldnõela ja Hõbenõela nominendid.

Sügisese Tallinn Fashion Weeki avalöök leiab aset 16. oktoobril, mil lavale astuvad Agne Talu-Vürmer, Kalle Aasamäe, Vilve Unt. TFW avatendusele järgneb aga suurejooneline, 21. korda toimuv Kuldnõela gala, mida esitleb Kaubamaja ning mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Iris Janvier, Kirill Safonov ja Tanel Veenre.

Lisaks Kuldnõelale antakse üle ka Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu ning mille nominentideks on sel aastal Gita Siimpoeg, Ennos ja Eve Hanson.

Tallinn Fashion Weeki teisel päeval astuvad moepubliku ette Brand no 8, Piret Kuresaar, Alexanderling, Mammu Couture ning 25. juubelit tähistav Ivo Nikkolo. Kolmandal päeval vallutavad lava Trenkan, Raili Nõlvak, August, Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo. Moenädalale panevad neljandal päeval suurejoonelise punkti Tauri Västrik, Perit Muuga, Natali Õnnis, NYMF ja Tallinn Dolls.

Publikuhääletus

Lisaks piletimüügile algab täna ka Kuldnõela publikulemmiku hääletus leheküljel sobranna.postimees.ee.

Hääletajate vahel loositakse välja kolm parfüümi, mille paneb välja ilutoodete maaletooja Sirowa ning ühe Goldtime'i käekella.

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevi müügipunktides kui ka veebis.

Pressiakrediteeringut on võimalik taotleda 1.-14. oktoobrini. Saadame akrediteeringu taotluse avamisel pressile vastava teavituse.

Tallinn Fashion Weeki programm

Kolmapäev 16.10

18.00 Agne Talu-Vürmer, Kalle Aasamäe, Vilve Unt

20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel

Ennos
Eve Hanson
GITA
Iris Janvier
Kirill Safonov
Tanel Veenre

Neljapäev 17.10

18.00 Brand no 8, Piret Kuresaar

19.30 Alexanderling, Mammu Couture

21.00 Ivo Nikkolo 25

Reede 18.10

18.00 Trenkan, Raili Nõlvak, August

20.00 Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo

Laupäev 19.10

17.00 Tauri Västrik, Perit Muuga

18.30 Natali Õnnis, NYMF

20.30 Tallinn Dolls

Sügisese moenädala esitlejaks on Absolut ning ürituse toimumisele aitavad kaasa ka Kaubamaja, DHL, Goldtime, Clos Amador, Borjomi, Lavazza, Valge Klaar, Arensburg, Kevin.Murphy ning Sokos Hotel Viru.

Kuldnõela gala esitlejaks on Kaubamaja. Lisaks ihaldatud auhinnale ootab Kuldnõela ja Hõbenõela võitjaid ees luksuslik spaapuhkus Arensburg Boutique Hotel Spa Kuressaares, samuti pärjab võitjaid hinnaliste iPhone’idega Valge Klaar. Publiku lemmikdisainer saab Kaubamajalt kinkekaardi väärtuses 300 €. Lisaks saavad kõik Kuldnõela nominendid Kaubamajalt hinnalised kingitused. Kuldnõela gala meigiosakonna eest kannab hoolt Max Factor.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on sobranna.ee / Postimees Grupp.

Tagasi üles