Eurolaulu Raadio

Rasked ajad suhtes? Need nõuanded aitavad sellest üle saada

FOTO: Antonio Guillen Fernández / PantherMedia / Antonio Guillen Fernández

Suhetes tuleb ikka ette keerulisi perioode. Sageli siis, kui olete pikalt koos olnud või hiljuti abiellunud.

Tunnista, et teil on raskused

Tee seda kergelt lõbusa alatooniga, et mitte panna teemale lisapinget, näiteks: «Selline vaidlemine tundub meie puhul pisut imelik, eks». Sa teadvustad probleemi, kuid samas ei võta seda ületamatu murena. Nii häälestad ka oma kaaslase eelseisvaks vestluseks.

Kaota sildid

Kui oled abielus, siis osadele meeldib, et nad on nüüd abikaasa tiitliga. Küll aga teistele tekitab see survet ning neile tundus palju lõbusam ja muretum, kui kutsuti näiteks tüdruksõbraks. Kui tunned, et pelgalt tiitel tekitab sinus ebavajalikku survet, hüljake need oma suhtlusest. Sa ei pea end tutvustama mehe abikaasana või tema end sinu abikaasana. Te võite tutvustada end teistele lihtsalt eesnimepidi.

Ärge unustage lõbutsemast

Isegi, kui olete pikalt koos olnud või olete juba abielus, peaks suhtes olema koht ka lõbutsemisel. Te olete endiselt samad inimesed, kes suhtesse läksid.

Rääkige, mida üksteiselt ootate

Ükskõik, kui äge oli teie pulm või kui kihvt on teie kodu ja kummagi töökohad, argielus tuleb traditsioonilisus välja pisut meis kõigis. Ekstreemsustesse kaldunud naisõigluslased muretsevad, et saaks söögi lauale ja liberaalsed mehed muretsevad, et ei suuda piisavalt raha koju tuua, kirjutab DailyMail. Rääkige üksteisega, mida te teineteiselt ootate. Võib olla olete kumbki pannud endale ise suurema pinge kui vaja.