Asi on ametlik: just see on kuulsuste number üks juuksetrend sel sügisel

FOTO: Shutterstock

Kas ainult mulle tundub, et pea kõik tumedate juustega kuulsused on värvinud oma juuksed balayage tehnikas? Päris tõsiselt. Mine Twitterisse, Instagrami või kus iganes sa kuulsuste kohta informatsiooni saad ning sa näed: keeruline on leida brünetti kuulsust, kelle juuksed poleks viimasel ajal balayage stiilis olnud. Aga meile see meeldib!

Kui inimesel on naturaalselt tumedad juuksed, siis balayage (juuste triibutamine viisil, mis jätab väga loomuliku mulje) on vähe tähelepanu vajav võimalus oma juuksevärviga mängida. Seega, kui sa oled brünett, aga tahaksid proovida heledamat tooni (ilma oma tumedat värvi suure plaanis kaotamata), siis ammuta inspiratsiooni neilt kümnelt kuulsuselt ja pane juuksuri juurde aeg kinni.

1. Lily Aldridge

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

2. Beyonce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

3. Serena Williams

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

4. Lea Michele

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nine Zero One (@ninezeroone) on

5. Selena Gomez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nikki Lee | Hairstylist (@nikkilee901) on

6. Olivia Culpo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

7. Lucy Hale

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

8. Priyanka Chopra

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

9. Gina Rodriguez

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gina Rodriguez-LoCicero (@hereisgina) on

10. Mandy Moore

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm) on

Tagasi üles