Eesti Muusikaauhinnad 2020

Need on halvimad asjad, mida sa esimesel kohtingul teha saad

FOTO: Shutterstock

Esimesed kohtingud on parajad katsumused. Selleks, et sinu esimesed kohtingud õnnestuksid võimalikult hästi, tõime välja 9 asja, mille tegemist oleks parem vältida.

1. Räägid oma eksidest

Oma minevikust rääkimine on üldiselt okei, aga jäta detailid mõneks teiseks korraks. Kui sul on oma sada eksi, siis oota nende juttudega vähemalt kolmanda kohtinguni.

2. Teed üldiseid komplimente

Sa suudad kindlasti paremini, kui lihtsalt «sa näed kena välja». Proovi vaadata väiksemaid detaile ning tee kompliment millegi sellise kohta, mis on just talle unikaalne.

3. Pingutad küsimustega üle

Üks asi on teise inimese vastu huvi üles näidata, hoopis teine asi on talle ristküsitlus korraldada.

4. Räägid oma terviseprobleemidest

Kui sa just pead kellegagi oma veidrast lööbest rääkima, siis olgu selleks sinu arst, mitte kohtingukaaslane (isegi kui too osutub arstiks).

5. Teed õelaid kommentaare

Kas on isegi vaja öelda, et see ei lähe mitte?

6. Puudutad tundlikke teemasid

Parem ära hakka esimesel kohtingul religioonist või poliitikast rääkima.

7. Ruttad asjadest ette

Oli tore kohting? Imeline. Tõenäoliselt tuleb siis teine veel. Esimesel kohtingul pole mõtet puudutada näites seksiga seonduvaid teemasid. Sobivuse puhul jõuate seda tulevikus teha.

8. Oled liiga innukas

Selles pole midagi halba, kui sa õhtul pärast kohtingut (või järgmisel päeval) ühe sõnumi saadad, aga 50-realine poeem vahetult pärast koju jõudmist on kindlasti liig mis liig.

9. Avaldad arvamustust

See on haruldane, aga seda juhtub: armastus esimesest silmapilgust. Aga enne kui sa midagi teed või ütled, hinga rahulikult sisse ja välja. Sa oled seda inimest kaks tundi teadnud. On väga suur tõenäosus, et tema ei tunne sama... Vähemalt mitte veel. Miks mitte kulutada veidi rohkem aega teineteise tundma õppimisele, enne kui talle oma maja võtmed ulatad?

Tagasi üles