Kas peaksid oma eksi pulma minema?

FOTO: Shutterstock

Kui sinu kirjakasti potsatab pulmakutse sinu eksilt, on segased tunded selle lahutamatuks osaks. Kuidas edasi? Kas minna pulma või mitte minna?

1. Mõtle, kas oled kutsutud õigetel põhjustel?

Loogiline oleks, et eks kutsus su pulma sellepärast, et olete head sõbrad ja ta tahab, et oleksid ta elu ühe tähtsaima hetke juures. Kui sul on aga kahtlane sisetunne, et eks kutsus sind pulma mõnel muul eesmärgil, peaksid minekut tõsiselt kaaluma. Kui teil oli halb lahkuminek ja sulle tundub, et kutse võis olla soov sind kadedaks ajada ja õnnetuks muuta, peaksid järele mõtlema.

2. Kas võid minna koos kaaslasega?

Isegi, kui saate eksiga suurepäraselt läbi, võib tema altari ees seismine sind siiski kohmetuks muuta ja ebamugavust põhjustada. Kui mõte üksinda eksi pulma minekust muudab su närviliseks, uuri, kas tohid minna koos kaaslasega. Kui sellist võimalust pole, mõtle järele, kas ehk poleks parem koju jääda.

3. Kas teil on eksiga ühised lapsed?

Kui teil on eksiga ühised lapsed, kes pulma lähevad, võib sinu kohalolu situatsiooni laste jaoks mugavamaks muuta. Kui saate eksiga hästi läbi ja lapsed tunnevad ennast ebakindlalt, on üheskoos pulma minek hea lahendus. 

4. Kas sul on endiselt eksi vastu tunded?

Kas su süda jättis löögi vahele, kui nägid pulmakutsel eksi nime? Kas salamisi loodad ikka veel, et leiate tee tagasi teineteise juurde? Kui sul on endiselt eksi vastu tunded, ära mine pulma. Ta on teinud otsuse pühenduda teisele inimesele ja kui sa tunned, et ei suuda seda otsust toetada, peaksid koju jääma. Kindlasti ei aita pulm sul suhtest paremini üle saada, kirjutab Insider.