Need 3 välklahendust annavad hoobilt sihvakust juurde

Margot Robbie ja Anna Wintour

FOTO: Laurent VU/SIPA / Laurent VU/SIPA

Tahad veidike saledam välja paista? Nende kolme triki abil saad paarist kilost optiliselt lahti. Ja üks neist on õige kehahoiak ...

Selge see, et kui tahad päriselt paar kilo saledam välja näha, pole paremat kui süüa alati toitu, mis teeb kehale head, ja end veidi liigutada. Kui sul on aga kiirelt vaja veidi kergem välja paista, saab ka optilises plaanis üht-teist ette võtta.

1. Õige kehahoiak

Erin O'Connor 

FOTO: Ian West / PA Wire/PA Images

Kui sa istud või seisad sirge seljaga, sirutad sa oma ülakeha ja mõjud automaatselt kõhnemana. Kui aga jooksed küsimärgina läbi elu, mõjud ümaramana, kuna keha on kokkusurutud — ja võimalikud «päästerõngad» kõhul ja puusadel tulevad paremini esile. 

2. Kanna tumedaid värve 

 Chanel Haute Couture sügis/talv 2019 2020 

FOTO: FashionPPS / ZUMAPRESS.com

Panusta musta värvi riietele. See laseb väljanägemisel automaatselt saledam välja paista. See ei tähenda, et nüüd tuleks tormata poodi ainult musta värvi rõivaid ostma, kuid meeles võib ju pidada, et tumedad toonid aitavad optiliselt õhemana paista. Musta asemel sobib samahästi ka tume öösinine või antratsiithall. 

3. Kanna V-kaelust!

 Chanel Haute Couture  sügis/talv  2019 2020 

FOTO: Laurent VU/SIPA / Laurent VU/SIPA

V-kaelus laseb kaelal nõtkem, siredam ja pikem välja paista kui ümmargune kaelus ja taas on mulje kõhnemast inimesest loodud.  

Tagasi üles