Tinderi kõige popim mees leidis armastuse traditsioonilisel viisil

Tinder andis 2017. aastal teada, et nende tutvumisäpi kõige populaarsem mees on supermodell Stefan-Pierre Tomlin. Hoolimata oma suurest edust mees siiski armastust rakenduse kaudu ei leidnud.

Tinderi sõnul tõmmati Tomlini profiili paremale kahe aasta jooksul 14 600 korda. Paremale tõmmates saab äpis nimelt märkida inimese endale meeldivaks.

Stefan veetis äpis viis aastat, et leida enda ellu tõeline armastus ning ta käis ka paljudel kohtingutel. Ometi ütleb ta Metrole, et ei tundnud kellegagi tõelist sidet. «Naisi huvitas sageli vaid minu kuulsus,» räägib 29-aastane modellina töötav mees.

Selle aasta aprillis kohtus ta aga «X Factori» võistleja Natasha Brooniga. See oli traditsiooniline kohtumine: neid tutvustas ühine sõber. «Kui ma teda esimest korda nägin, meenutas ta mulle Marilyn Monroed – tal oli kitsas punane kleit, punased huuled ja juuksed kaunis soengus,» meenutab mees. «Ta rabas mind jalust ja seda ei juhtu minuga just sageli. Mul olid kõhus liblikad, mis pani mind mõtlema: see pole minu puhul normaalne!»

Nad vahetasid terve õhtu sõnumeid ja edasine on juba ajalugu. Paar on praeguseks kokku kolinud ja on väga armunud.