Eurolaulu Raadio

Kaval nipp, mis aitab sul oma vanad prillid kerge vaevaga rahaks teha

FOTO: Shutterstock

Loomad näevad inimeste asju kandes ülinunnud välja, kas pole? Seda teab väga hästi ka üks naine, kes müüb internetis prille, kasutades modellina oma koera - labradori retriiverit nimega Chubby.

Koeraomanik Milly Watson müüb oma asju mobiiliäpis, mis on loodud spetsiaalselt kasutatud asjade müümiseks ja ostmiseks. Et teiste müüjate seast silma paista, kasutab Milly fotomodellina oma koera Chubbyt, kes rokib piltidel nii Dolce & Gabbana kui ka mitmete teiste šikkide prillidega.

Chubby on lausa nii suur staar, et tal on isegi oma Instagrami leht, kus ta kõikvõimalikke prille esitleb, kirjutab Metro. Ja ilma naljata, see koer kannab viimse kui ühe prillipaari välja!

«Chubbyl tuleb poseerimine nii hästi välja, sest ta teab, et pärast seda ootavad teda maiustused,» ütles omanik Milly. «Tüüpiline labrador teeb söögi nimel kõike,» lisas ta.

Antud müügitrikk on saanud inimestelt palju positiivset tagasisidet, sest taolist kuulutust on raske mitte märgata. Osad Milly kliendid kirjutasid, et ostsid prillid lihtsalt seetõttu, et toetada Chubby modellikarjääri. Lisaks hakkasid paljud inimesed seepeale ka oma koertest prillidega pilte jagama.

Seega, kui plaanid oma vanad prillid internetis maha müüa, siis miks mitte võtta oma koer appi? Kindlasti ära unusta talle pärast tehtud töö eest maiust anda!

Vaata lõbusaid pilte, mis on postitatud Chubby Instagrami kontole:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chubby wearing glasses (@chubbywearingglasses) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chubby wearing glasses (@chubbywearingglasses) on