Tinderi eksperiment: millist meest naised kõige rohkem hindavad

FOTO: pexels.com

Tinder on populaarne tutvumisäpp ja selle raames tehtud uuring näitab, millist sorti mehed on seal kõige populaarsemad.

See uuring viidi läbi, et hinnata meeste Tinderi sotsiaalmajanduslikke väljavaateid, aluseks võeti see, kui paljud naised nende vastu huvi üles näitasid. Tulemusi analüüsiti väga põhjalikult ja need olid väga ebavõrdsed. 

Kõigepealt tuleks seletada, mida tähendab üldse Tinderi majanduslik väljavaade. Majanduslikust küljest vaadatuna on see loomulikult raha, kuid Tinderis on selleks valtuutaks hoopis see, kas see inimene saab laigi või mitte. Mida suuremale hulgale inimestele sa meeldid, seda populaarsem sa oled.

Tinderi nii-öelda «majanduslik jõukus» on väga erinev ja see pole jaotatud võrdselt. Atraktiivsetel meestel on Tinderi majanduses rohkem jõukust. See ei ole üllatav, sest suuremas osas hinnatakse füüsilist välimust. Seega enamikule naistele lähevad pealegi ikkagi atraktiivsed mehed.

Seega kui mõni tüdruk sulle Tinderis laiki ei pane, ei maksa seda südamesse võtta, sest see ei tähenda seda, et sa pole piisavalt atraktiivne. Mõne teise tüdruku jaoks oled kindlasti. Siiski tuleb arvestada ka sellega, et kui sa pole Tinderis meeldimiste osas tipus, ei ole sul seal ka erilist edu. Seepärast peaksid otsima mõne teise viisi, kuidas kaaslast leida, kirjutab medium.

Tagasi üles