Eurolaulu Raadio

Prints Harry ja Meghan Markle said veel ühe põhjuse rõõmustamiseks

Prints Harry ja Meghan Markle.

FOTO: Doug Peters / Doug Peters / EMPICS Entertainment / Scanpix

Abielupaari fookus võib küll olla nende pisipojal Archiel, kuid see ei tähenda, et prints Harry ja Meghan Markle oleksid unustanud heategevuse. 

Nimelt saabus kinnitus, et kuningliku paari uhiuus fond sai endale ametliku nime: Sussex Royal The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex, mida lühidalt kutsutakse Sussex Royaliks. 

Prints Harry ja Meghan Markle tegutsesid varem koos prints Williami ja Kate Middletoniga Royal Foundation fondi juures, kuid otsustasid juunikuus eraldi teed minna, eesmärgiga luua oma fond, mis tegeleks neile südamelähedaste teemadega. Sussexi tiim tegutseb peamiselt Buckinghami Palees ning prints Williami ja Kate Middletoni fondi kontor asub Kensingtoni Palees, vahendab Hello.

The Royal Foundation, mis sai 2009. aastal loodud Williami ja Harry poolt, kinnitas avalduses, et hoolimata eraldiseisvatest fondidest, jätkavad paarid koostööd ka tulevikus. 

Avalduses seisis: «Cambridge'i hertsog ja hertsoginna ning Sussexi hertsog ja hertsoginna on üheskoos The Royal Foundationi läbi saavutatu üle äärmiselt uhked. Nad tunnevad uhkust, et on loonud heategevusorganisatsiooni, millel on juba olnud ja millel saab ka tulevikus olema märkimisväärne ning pikaajaline mõju, muutes elusid paremaks.»