Põhjused, miks abielunaised petma hakkavad

FOTO: pexels.com

Enamik inimesi ei taha sellel teemal pikalt vestelda, aga isegi kõige õnnelikemas abieludes võib ette tulla petmist. Miks naised oma abikaasasid petma hakkavad?

Enamik inimesi arvab, et abieludes kipuvad petma just mehed, kuid tegelikkuses see nii ei ole. Naised petavad isegi rohkem kui mehed. 

Põhjuseid, miks petetakse, on väga palju. Osa naisi teeb seda igavusest, teised ütlevad, et nad tahavad rohkem tähelepanu saada ja kolmadad lihtsalt tahavadki seda teha.

Kui on soov ennast muuta, siis tuleks hakata mõtlema selle peale, mida saaks suhtes paremaks teha. Enamik naisi, kes petavad, ütlevad, et petmine pole neil kunagi teadlikult plaanis olnud, vaid see on lihtsalt juhtunud. Siiski on osa naisi tunnistanud, et põhjus, miks nad on petma hakanud, peitub selles, et abikaasad ei soovi nende seksuaalsetest fantaasiatest midagi kuulda. See on aga petmise üks peamisi põhjuseid - halb seksuaalelu oma abikaasaga. 

Seetõttu peakski suhtes nendel teemadel rääkima, sest siis saab ka sinu partner aimu, mis on sinu ootused teie seksuaalelule. Vajadusel võib pöörduda ka mõne spetsialisti poole, kirjutab msn.com.

Tagasi üles