«Kõmutüdruku» staar proovib ka päriselus kätt moedisainerina

Leighton Meester ja Blake Lively sarja «Kõmutüdruk» võtetel.

FOTO: XLNY / Stella Pictures / Scanpix

«Kõmutüdruku» seriaalis alati väljapeetud stiili ja pisut upsaka olemisega Blair Waldorfi rolli täitnud näitlejanna Leighton Meester sai ka päriselus proovida moedisaineri rolli.

Näitlejanna avaldas Instagramis, et on loonud spetsiaalse Leightoni pükskostüümi Los Angelese jätkusuutlikule brändile Christy Dawn.

Leightoni loodud pükskostüümi inspiratsiooniks oli Miss Honey tegelaskuju 1996. aasta fantaasiafilmist «Matilda», mis on näitlejanna üks lapsepõlve lemmikfilme. Naise sõnul tahtis ta miksida filmitegelase armsat stiili disainielementidega, mis kuluksid ära töötavatele emadele. «Ütlesin juba päris alguses, et tahaksin teha pükskostüümi, kuigi Christy Dawn on väga tuntud oma kleitide poolest. Ja kuigi ma väga armastan kleite, on pükskostüümid palju praktilisemad. Need on väga mugavad ja tekitavad tunde, et kõik on korras - just selle, mida ma emana vajan,» kommenteeris Leighton disainiprotsessi intervjuus People Meesterile.

Näitlejannal on abikaasa Adam Brodyga 3-aastane tütar Arlo Day ja ta tegutseb praegu ABC uue seriaali «Single Parents» võtetel, kirjutab PureWow.

Leightoni pükskostüümi on saadaval kolmes värvitoonis. Hinnaks on 308 dollarit, millest saadav tulu läheb Los Angelese Downtown Women's Centerile, organisatsioonile, mis abistab kodutuid naisi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leighton Meester (@itsmeleighton) on