Eurolaulu Raadio

Kas märkasid? Üks detail, mis teeb prints Harry beebipildi ülieriliseks

Pühapäeval tähistati Ameerika Ühendriikides ja paljudes Euroopa riikides isadepäeva, selle puhul avaldas ka Sussexite perekond oma Instagrami-kontol armsa pildi beebi Archiest isa, prints Harry süles.

Tegemist on kolmanda fotoga, mida beebist pärast sündi oleme näinud, kuid see pole ainus põhjus, miks see on oluline.

Pildil on näha esiplaanil prints Harry abielusõrmus ning see on üks väga oluline detail. Nimelt on prints Harry ainus kuningliku pere mees, kes päriselt abielusõrmust ka sõrmes kannab.

Sõrmuseid ei kanna ei prints William ega prints Philip, prints Charles on kandnud väikeses sõrmes pitsatsõrmust pärast abiellumist Camillaga.

Enamik mehi, sealhulgas kuningliku pere mehed, ei kandnud üldse abielusõrmuseid enne Teist maailmasõda. Siis sai see trendiks, kuna oli südantsoojendav meeldetuletus neile, kes mehi sõjast koju ootasid. William ja Philip on peretraditsiooni jätkanud, samuti ei kandnud sõrmust Charles ajal, kui ta oli abielus Dianaga.

Harry otsustas aga traditsiooni murda ning kannab plaatinast abielusõrmust. See võib olla ajastu märk, mängus võib olla ka hertsoginna soov. Sussexid on alati tahtnud näida nii tavalised kui võimalik, kirjutab AOL.