5 võimalust, kuidas lennujaamas üleliigset aega kulutada

FOTO: Shutterstock

Ümberistumised ja igaks juhuks varem lennujaama minek tekitab tihtipeale olukorra, kus lõpuks on enne lendu rohkelt aega, millega ei ole midagi peale hakata. Lisaks kipuvad lennud hilinema, mis tekitab veel omakorda üleliigset aega juurde. 

Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma annab viis head nõuannet, kuidas lennujaamas üleliigset aega nutikalt veeta.

1. Täida aktiivsuseesmärke

Kui kannad käel nutikella, siis on üleliigne aeg lennujaamas hea, et saavutada igapäevaseid aktiivsuseesmärke. Lennujaamad on suured ja ruumi liikumiseks on palju, seega sea endale eesmärgiks teha näiteks 5000 sammu. Nii saad vabal ajal olla aktiivne ning sealjuures avastada huvitavamaid kohti lennujaamas, milles asud.

2. Avasta uut muusikat

Lennu ootamine on suurepärane hetk uue muusika avastamiseks. Eriti arvestades, kui lihtsaks on see tänapäeval Spotify Discover esitusloendite poolt tehtud. Seega kui ümberistumine pakub paaritunnist pausi, täida see uue muusikaga, mida saad hiljem ka lennukis nautida.

3. Tee kiire ringkäik linnas

Teinekord võivad ümberistumispausid lendude vahel olla isegi viis ja enam tundi. Kui linn ei asu lennujaamast väga kaugel, siis võib paus olla hoopis hea võimalus uue linna avastamiseks. Enamasti on lennujaamad ühendatud kiire metroo või rongiga ja kesklinn võib olla vaid 15-minuti kaugusel.

4. Tutvu kohaliku kultuuriga

Tihtipeale on lennujaamades üleval ka erinevaid näitusi ja muud huvitavat, et riiki lennujaama saabuvatele inimestele tutvustada. Seetõttu on üks hea viis ajaveetmiseks ka lennujaamas eri teemanäituste avastamine. Kui aega üle, siis saab selle täita ka kohaliku kultuuriga lennujaamast lahkumata.

5. Kasuta lennujaama hüvesid

Lisaks näitustele pakuvad lennujaamad tihti ka ise erinevaid lahendusi, et inimesed end seal mugavalt tunneksid. Näiteks on lennujaamades enamasti äriklassi sohvabaar ehk lounge, kus pakutakse süüa, juua ja häid puhkevõimalusi. Kuigi äriklassi piletit paljud ei osta, siis pääs lounge’i on võimalik muretseda ka eraldiseisvalt. 

Tagasi üles