Nõuanne meestele: mida teha, kui saad naistelt soovimatut tähelepanu?

FOTO: Martin Novak / PantherMedia / Martin Novak

Kui tänapäeva naisele mõni mees väga meeldib, siis ta ei jää ootama, et too ise tema poole pöörduks, vaid teeb sageli esimese käigu. Paraku ei osutu huvi alati kahepooleks ja see paneb mehe keerulisse olukorda. Kuidas siis peaks see mees käituma, kellele ei meeldi temast huvitatud naine?

Mehed, kui te peaksite kunagi ülal kirjeldatud olukorda sattuma, siis on teil kolm võimalust:

1. Ole aus

Sind ei huvita naine, kes on sinust sisse võetud? Ole selle koha pealt aus. Igal juhul on mõlema poole jaoks parem, kui see asi on selge päris algusest peale. Isegi kui see talle haiget teeb, siis see on õige samm.

2. Ära saada segaseid signaale

Kui sa juba ütlesid talle, et sa pole temaga suhtest huvitatud, siis las sinu teod näitavad seda samuti. Kui te otsustasite sõpradeks jääda, siis käitu sõbrale vastavalt, mitte ära anna segaseid signaale nagu midagi enamat oleks endiselt võimalik.

3. Lase jalga

Kui ta on sinu jaoks liiga atraktiivne ja sa ei suudaks temaga võimaluse korral vahekorda mitte astuda, siis lase parem kiirelt jalga.

See, et sa ei soovi naisega romantilises suhtes olla, ei tähenda, et ta sulle füüsilises mõttes ligitõmbav ei tunduks. Kui oled sõber seksika naisega, kes on sinust ilmselgelt huvitatud, siis tõenäosus intiimsuhte arenemiseks on äärmiselt suur. Ära roni temaga voodisse, sest ilmselgelt tahab tema midagi enamat kui seks ja nii kasutad sa teda lihtsalt ära.