9 ideed, kuidas suvepuhkus romantiliseks muuta

FOTO: pexels.com

Olete minemas puhkusele ja kõik on planeeritud- lend, majutus, transport, isegi teie partner on teie üle uhke, kui organiseeritud te olete. Kas te mahutasite oma graafikus aega ka romantika jaoks? Praktiliselt tuleb igal puhkusel ette romantilisi hetki ja te peaksite selleks juba varakult valmis olema. Siit leiate 10 kohtinguideed oma järgmiseks suvepuhkuseks. Paljud neist ideedest on mõeldud teie ja teie partneri jaoks, kuid neid saab  rakendada igaüks, kes soovib endale meeldivat kohtingut inimesega, kellega võib olla alles esimest korda tutvusite. 

1. Jalutage koos mööda randa ringi

See on lihtne, kuid alahinnatud. Kõndides pehmel liival ja tundes jalgadel õrna merelainetust, võib see muuta teie enesetunde imeliseks. Veel paremaks muudab olukorra see, kui samal ajal hoiate oma partneriga käest kinni. Öine rand mõjub eriti romantiliselt. 

2. Lindude vaatlemine

Ei kõla just esmapilgul romantiliselt, kuid tegelikult siiski. Minge istuge oma partneriga pingile, võtke binokkel ja vaadake ilusaid linde. Lindude vaatlemine on väga rahustav, ja millal veel seda teha, kui mitte puhkusel. 

3. Isetehtud suvesöök

Puhkusel olles võib süüa alati rohkem kui soovite. See võib kõlada hullumeelsena, aga tegelikult ei viitsi te iga päev käia restoranides. Seega kokake koos partneriga mõnus eine valmis ja nautige seda koos. 

4. Välikino

Tõsi, alati pole väljas soe ja ja kõik õhtud pole meelelahutuseks vabad, kuid koos saate te muuta filmivaatamise äärmiselt romantiliseks, võttes kaasa pehme tekikese ja maitsva sisuga piknikukorvi. Miks mitte olla teineteise kaisus ja õhtut nautida?

5. Jalgrattamatk ja piknik

Puhkus on just parim aeg põnevate kohtade avastamiseks. Eriti kui nii sulle kui ka su partnerile meeldib jalgrattaga sõita, siis miks mitte valida välja mõni romantiline koht, võtta jalgratas ja maitsev piknikukorv koos isevalmistatud toiduga kaasa.

6. Minigolf

Kui viibid mõnes turistidele mõeldud kohas, siis kindlasti on seal olemas ka minigolfiväljak. Selline tegevus on alati lõbus, kui teed seda koos inimesega, keda armastad. Seega haarake oma partner kaasa ja minge proovige.

7. Alasti ujumine

Milline oleks õige suvepuhkus ilma selle tegevuseta? Kui teile partneriga meeldib ennast vabalt tunda, siis miks mitte tunda seda ka vees. Põnevust toob see kindlasti. 

8.Tantsimine koos kohalikega

Te ei pea homme varakult üles ärkama, et tööle minna. Kasutage seda võimalust ja minge oma partneriga ööseks linnapeale. Leidke üles kõige ägedamad kohalikud tantsupaigad ja laske end mööda tantsupõrandat kanda.

9. Tähtede vaatamine

Kui te elate näiteks mõnes suuremas linnas, siis ei pruugi te öösel tähti näha. Ei ole olemas midagi romantilisemat kui võtta see hetk ja heita koos oma partneriga pilk tähistaevasse ja mõelda, mis seal taevas tegelikult on. Haarake kätte pehme tekike, võtke kaasa hea vein ja nautige tähistaevast, kirjutab  elitedaily.

Tagasi üles