Neli levinud viga, mida vastabiellunud teevad

FOTO: Shutterstock

Palju õnne! Sa oled abielus! Nüüd aga ootab ees kõige raskem ja põnevam osa - koos ühise elu loomine. Toome välja neli levinud viga, mida vastabiellunud kipuvad tegema, et sina saaksid olla targem ja neid vigu vältida.

1. Pere ja sõpradega ei panda piire paika

Abielludes vahetad sa piltlikult öeldes perekonda, sest sinu uueks prioriteediks peaks saama sinu abikaasa ja elu, mida te koos ehitama asute. Sellepärast on oluline, et nii sinu sõbrad kui perekond aktsepteeriks ja saaks aru, kui veedad pühad oma abikaasa sugulastega või kui tahate võtta aega lihtsalt endale. Sõpradega võivad suhted keeruliseks muutuda, kui paljud neist on vallalised. Räägi vajadusel oma lähedaste inimestega, mis rolli nad sinu elus mängivad. 

2. Perest ja sõpradest võõrandutakse

Teisest küljest pole hea ka perest ja sõpradest liialt eemalduda. Kuigi võib tunduda ahvatlev tüdrukute õhtutest kõrvale hoida, et koju abikaasa kaissu pugeda, on ka sinu abielu jaoks oluline, et säilitaksid head suhted inimestega, kes on sulle tähtsad. 

Julgusta ka oma partnerit sõpradega aega veetma ja pea meeles, et sa ei tohiks kunagi oma abikaasa ja tema perekonna vahele astuda. 

3. Tekib ootus, et kaaslane ei tee enam vigu

On üsna tavaline, et kui abiellutakse, tekib lootus ja pettekujutelm, et suhe on edaspidi ainult täiuslik. Tõde on see, et te mõlemad muutute ja kasvate ka abielu jooksul ja ilmselt teete ka vigu. Te olete kõigest inimesed. 

4. Järgmise sammuga kiirustamine

Kui võimalikult ruttu lapseootele jäämine või maja ostmine ei ole hetkel teie prioriteedid, on see okei ja te ei peaks muretsema, et nüüd on aeg «järgmiseks sammuks». Ärge tehke midagi lihtsalt sellepärast, et te olete nüüd abielus ja justkui peaksite seda tegema. Iga paar liigub omas tempos ja pole mingit põhjust võrrelda oma suhet teiste omadega, kirjutab The Everygirl. 

Tagasi üles