Kohtinguekspert paljastab: 5 asja, mida kvaliteetmehed heast välimusest rohkem hindavad

FOTO: Shutterstock

Öeldakse, et mehed on visuaalsed olendid, kes hindavad eelkõige seda, mida näevad silmadega. Aga kas külgetõmbe jaoks piisab ainult heast välimusest? Selgub, et asjad pole sugugi nii lihtsad...

Kohtinguekspert Matthew Hussey, kes on nõustanud tuhandeid naisi, tõdeb, et alati on meeste hulgas neid, kes tahavadki trofeenaist, kes hindavad kallimat vaid hea keha ja ilusate silmade alusel. «Kuid kõrge väärtusega kvaliteetmehed otsivad meeleheitlikult naist, kel on «pikaajalised kvaliteediomadused» – see harv leid, kellel on potentsiaali emotsionaalse ühenduse ja tõelise partnerluse loomiseks,» ütleb ta.

Muidugi on oluline, et inimene kannaks oma välimuse eest hoolt, aga lõppeks kehtib vana tõde: välimus ei ole põhiline. Hussey paljastab viis võtmeasja, mida mehed tahavad.

  1. Mehed tahavad tunda, et nad saavad sind kaitsta. Asi pole selles, kui suured on tema biitsepsid, vaid selles, kas ta tunneb, et saab sinu eest hoolitseda. See võib kõlada veidralt, aga isegi kui mees väga hästi teab, et sa saad endaga suurepäraselt hakkama, tahab ta ikka kuulda sind ütlemas «Ma tunnen end sinuga turvaliselt» või «Sa tõesti oskad mu eest hoolitseda».
  2. Mehed tahavad teada, et sa mõtled nende peale. Meile kõigile meeldib olla selle inimese mõtteis, kes meie südame värisema paneb ja mehed pole mingid erandid. Kui sa ütled oma partnerile koju jõudes: «Ma ütlesin täna sõbrannale, kui suurepärane mees mul on! Ta kurtis enda peika üle ja ma sain siis aru, kui väga mul ikka on vedanud», mõtleb ta koheselt sinust väga armastavalt. Muidugi kehtib see mehe puhul, kellega sa juba suhtes oled – aga võid kihla vedada, et see jääb talle meelde.
  3. Mehed tahavad kuulda, et sa usud neisse. Kõige rohkem igatseb mees oma partnerilt usku. Usku temasse. Usku, et ta saab hakkama. Ta igatseb kuulda sõnu «Ma usun sinusse». Kui ta räägib sulle oma plaanidest, siis ütle talle: «Kui üldse keegi sellega hakkama saaks, oled see sina.» Nii asetud sa tema peas kategooriasse «naine, kelleta ma ei saa elada».
  4. Mehed tahavad sinu eest hoolt kanda. Mitte pidevalt (sest see on tüütu), vaid mõnikord tahab mees lihtsalt olla see, kelle poole sa pöördud, kui asjad on natuke kehvasti. Isegi kui sa ütled midagi lihtsat nagu «Su kaisus olles on alati tunne, et kõik saab korda» – sellest piisab, et ta tunneks end vajatuna. Hussey aga ka hoiatab: see töötab ainult juhul, kui sa oled tugev ja enesekindel inimene enamiku ajast. Meestel pole mingit huvi kanda hoolt naise eest, kes on alati hädaline.
  5. Mehed tahavad kuulda, et sa usud endasse. Enesekindlus on seksikas nii meeste kui naiste puhul. Meestele meeldib näha naist, kes on seksuaalselt enesekindel, kes usub endasse, kes hoiab oma elu kindlalt ohjes. Proovi öelda: «Sinu toetus on mulle väga oluline, aga ma saan hakkama.» Mehed tahavad näha naist, kes võtab avasüli ja iseseisvalt elu väljakutsed vastu, kuid kes mehele ka näitab, et ta tahab teda oma teekonnal kaaslaseks.
Tagasi üles