3 põhjust, miks tasub oma suhe privaatsena hoida

FOTO: Shutterstock

Tugisüsteemi ja usaldusisikute olemasolu on muidu äärmiselt tore, aga ükskõik kui väike ka sinu sõpradering ei oleks või kui palju sa neid ka ei usaldaks, mõned asjad on mõeldud jääma vaid sinu ja partneri vahele. Toome välja 3 põhjust, miks see nii on.

1. See tugevdab teievahelist sidet

Kui hoiate suhtega seotud detailid ja üksikasjad vaid enda teada, siis olete kohustatud ka erimeelsused lahendama ilma kõrvalise abi ja mõjuta. See omakorda aitab teil üksteist paremini mõista ja seetõttu muudab veelgi lähedasemaks.

Miks on see nii oluline, et lahendaksite suhteprobleemid isekeskis? Ainult nii võid olla kindel, et tegid otsuse, mis põhines sinu isiklikul arusaamal, mitte ei olnud mõjutatud kellegi teise arvamusest.

2. Ei saa soovimatut nõu

Jättes oma suhte vestlusteemadest välja, ei anna sa võimalust arvustajatele, kelle nägemus toimivast suhtest ei ühti sinu omaga.

3. Vähem pinget

Kui sa ei jaga oma suhet teistega, siis ei kuule sa väljastpoolt ka asjakohatuid arvamusi, kus maal teie suhe peaks olema ja mida te paarina peaksite tegema. Nii ei teki üleliigset pinget ning asjad saavad kulgeda just teile sobilikus tempos, kirjutab pulse.ng.

Tagasi üles