Keskealised ja vanemad kuulsused, kes säravad ka ilma meigita

FOTO: Shutterstock

See on lausa uskumatu, kuidas jumestus võib nägu muuta - seda eriti Hollywoodis. Seetõttu on vahepeal üsna värskendav näha kuulsusi, kes julgevad ennast näidata ka loomulikus olekus. Need 15 kuulsust on ehe näide, et vanus on ainult number ja ilma meigita saab särada ka pärast kolmekümnendaid.

1. Gwyneth Paltrow (46)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

2. Eva Mendes (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Mendes (@evamendes) on

3. Jennifer Garner (47)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on

4. Kate Beckinsale (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

5. Kris Jenner (63)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

6. Kelly Ripa (48)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kelly Ripa (@kellyripa) on

7. Kelly Rutherford (49)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kelly Rutherford (@kellyrutherford) on

8. Salma Hayek (51)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

9. Penelope Cruz (44)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Penélope Cruz (@penelopecruzoficial) on

10. Tracee Ellis Ross (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tracee Ellis Ross (@traceeellisross) on

11. Cindy Crawford (52)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

12. Drew Barrymore (43)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

13. Shakira (41)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira) on

14. Sofia Vergara (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

15. Cameron Diaz (45)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Tagasi üles