«Pilvede all» täna: kas Siiri suudab Urmase ära võluda?

FOTO: Kadi Märk

Kertu punapäise kolleegi paanilistele meheotsingutele oleme saanud juba mõnda aega kaasa elada, kuid kahjuks on Siiri suutnud teha ühe vale valiku teise järel.

Oma südant ei pea särtsakas naine siiski kaua valutama, sest Siiri on valmis hetkega uuesti armuma, kui selleks ainult võimalus avaneb. Ja loomulikult nii juhtubki!

Urmas tuleb taas Valteri juurde, kuid spetsialisti asemel leiab nõu ning lohutust hoopis Siirilt, kes on valmis õnnetut kirjanikku tundide kaupa kuulama. Päeva jooksul areneb vastastikune sümpaatia nii kaugele, et jõutakse ka kohvikusse ning päeva lõpuks kaugemalegi. Loomulikult ei arva Siiri, et sellises tempos arenev suhtlus võiks ebaõnnestuda ning on seitsmendas taevas. Ja tuleb välja, et mõne mehe puhul isegi toimib see, kui talle kuldne kuu selga mõelda. Ka Urmas armub Siirisse!

Siiski jätkub kirjanikuhärral nii palju kainet mõistust, et tekkinud tunnetemöllus kõrvalseisjalt nõu küsida. Õnneks on selleks nõuandjaks Mari, kes Urmase kiirelt tagasi mõistusele toob. Ja head nõu annab. Kas Urmas soovitust ka kuulda võtab ning millised tagajärjed on sel kiremöllul Siiri jaoks, näeme juba õhtul. Ikka kell 22.00, Kanal 2-s, kohe pärast saadet Õhtu!

Tagasi üles