Ammuta inspiratsiooni! 7 head ideed, kuidas emadepäeva tähistada

FOTO: Shutterstock

Emadepäev on tulekul ja selle puhul pakume sulle inspiratsiooni, kuidas see tore päev meeldejäävaks muuta.

1. Korralda emale õhtusöök

Terve lapsepõlve oli ema see, kes sinule süüa valmistas. Nüüd on sinu kord valmistada õhtusöök ja ema külla kutsuda. Valmista ema lemmiktoitu või katseta uue ja põneva retseptiga. 

2. Kingi emale fotoraamat

Foto on üks parimaid viise, kuidas mälestusi elus hoida. Sul on kindlasti palju toredaid fotosid, kus emaga koos poseerite. Prindi pildid välja või lase ilmutada ja pane kokku mälestustest tulvil fotoraamat. 

3. Minge väljasõidule

Miks mitte tähistada emadepäeva väikese väljasõiduga? Sihtkoht ei pea olema kaugel ja tegemist ei pea olema välisreisiga. Kui su ema armastab looduses viibida, minge näiteks matkarajale ja haarake kaasa piknikuvarustus. 

4. Osalege koolitusel

Kui te olete emaga juba ammu unistanud uue oskuse õppimisest, on just nüüd õige aeg üheskoos koolitusele minna. Minge tantsukursusele või võtke osa mõnest meisterdamise töötoast. 

5. Sõitke spaasse

Mis oleks mõnusam, kui ema ja tütre nädalalõpp spaas? Nautige protseduure, lõõgastavat mullivanni ja õhtuseid kokteile baaris. Saate koos lõõgastudes kvaliteetaega veeta ja olulistest asjadest rääkida.

6. Sõida emale külla

Kui sa ei ela emaga samas linnas, valmista talle üllatus ja sõida talle emadepäevaks külla. Mis saaks olla parem kingitus, kui oma kalli lapse nägemine?

7. Minge koos ostlema

Kui su ema armastab šoppamist, minge üheskoos poodidesse. Ema on su parim kriitik ja oskab asjade osas kindlasti head nõu anda. Pärast ostlemist, puhake kohvikus ja nautige vestlust.

Tagasi üles