Vaata, kes tuntud inimestest soovisid Harryle ja Meghanile kuningliku beebi puhul õnne

Prints Harry ja Meghan Markle oma pojaga.

FOTO: Dominic Lipinski / WPA-Pool / SIPA / Scanpix

Esmaspäeva hommikul sündis kaua oodatud Sussexi beebi. Vaata, kes tuntud inimestest Meghanile ja Harryle õnne soovisid. 

1. Billie Jean King

Tennisist Billie Jean King õnnitles prints Harryt ja Meghanit poja sünni puhul. «Tegemist on õnneliku lapsega, kes saab üles kasvada nõnda armastavate, arvestavate ja edumeelsete vanematega. Nautige oma uut elu kolmeliikmelise perekonnana.»

2. Oscar de la Renta

Oma õnnesoovid kuninglikule paarile edastas ka Oscar de la Renta moemaja, mille kauneid õhtukleite hertsoginna kanda armastab. «Palju õnne Meghan Markle'ile, Sussexi hertsoginnale ja prints Harryle, kes tervitasid sel hommikul poisslast kuninglikku perekonda!» 

3. Wendy Williams

Telesaatejuht Wendy Williams kirjutas oma Twitteris: «Tegemist on poisiga! Õnnesoovid Meghan Markle'ile ja prints Harryle, kes tervitasid oma esimest last hommikul kell 5.26 Londonis. Kuningliku pere uusim liige, kes on troonijärjekorras seitsmes, kaalus 7 naela ja 3 untsi.

4. Patrick J. Adams

Näitleja Patrick J. Adams kirjutas: «Just kuulsin, et maailm sai 7 naela ja 3 untsi võrra rikkamaks. Palju armastust talle ja ta imelistele vanematele. Sain isegi seitse kuud tagasi teada, kui elumuutev on lapsevanemaks saamine ja ma ei saaks Harry ja Meghani üle õnnelikum olla, et nad saavad seda seiklust alustada.»

5. Michelle Obama

Ameerika Ühendriikide endine esileedi soovis kuninglikule paarile õnne ja ütles, et ei jõua uue ilmakodanikuga kohtumist ära oodata. «Palju õnne, Meghan ja Harry! Barack ja mina oleme teie pärast väga elevil ja ei jõua uue ilmakodanikuga kohtumist ära oodata.»

6. Ellen DeGeneres

Populaarne saatejuht Ellen DeGeneres rõõmustas koos teistega. «Kuninglik beebi on siin! Palju õnne, Meghan Markle ja prints Harry. Beebi on troonijärjekorras seitsmes, mis on hullumeelne, sest praegu olen mina oma toidupoes võtme tegemise järekorras seitsmes.»

Tagasi üles